Członkowie Zarządu


Wodzinska MarzenaMARZENA WODZIŃSKA

Ekspert w zakresie ekonomii, prawa finansowego oraz rachunkowości, z 25 letnim doświadczeniem zawodowym w dziedzinie bankowości. Pracę zawodową rozpoczęła w Narodowym Banku Polskim (od początku kariery zawodowej spotkała się z tysiącami klientów, z setkami firm).

Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (marketing i zarządzanie ze specjalizacją finanse i rachunkowość), studia podyplomowe z zakresu psychologii w biznesie, obecnie również słuchaczka studiów podyplomowych - Trener biznesu.

Zawodowo:
Dyrektor ostrowskiego oddziału jednego z największych banków w Polsce, z powodzeniem profesjonalnie realizująca w swej placówce nowoczesne formy zarządzania oraz programy finansowe przyjazne klientom.

W wyniku wykonywanego zawodu, pełnionej funkcji oraz obszarów zainteresowań i zdobytej wiedzy na temat: księgowości, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstw, projektów inwestycyjnych, prawa bankowego, wekslowego, gospodarczego i cywilnego, zarządzania, psychologii oraz ubezpieczeń otrzymała wiele naród i wyróżnień za realizację powierzonych zadań.

Prywatnie:
Kaliszanka, od ponad 10 lat związana zawodowo także z Ostrowem Wielkopolskim. Szczęśliwa żona oraz matka Aleksandry - obecnie studentki wydziału politechnicznego mechanika i budowa maszyn. Aktywna i efektywna społecznica, wrażliwa na ludzką niedolę i potrzeby innych; swoją pasją ciągłej pomocy drugiemu człowiekowi zaraziła córkę. Wśród wielu zajęć znajduje także czas na spotkania z młodzieżą szkolną z liceów i szkół zawodowych, podczas których pogłębia wiedzę uczestników i tłumaczy tajniki ekonomii oraz bankowości oraz współpracuje ze Stowarzyszeniem które działa na rzecz szeroko rozumianego środowiska technicznego poprzez prowadzenie najwyższej jakości szkoleń doskonalących wiedzę i praktyczne umiejętności pracowników sektora gospodarczego i osób fizycznych. Członek zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego drugiego co do wielkości w Wielkopolsce. W wolnych chwilach uprawia turystykę pieszą; pielęgnuje ogród i tworzy aranżacje roślinne; ciekawa piękna innych zakątków kuli ziemskiej i kultur innych narodów - zwiedza świat.

 

Jacek BogusławskiJACEK BOGUSŁAWSKI

rodowity pilanin, absolwent technikum im. Stanisława Staszica w Pile, popularnej „Nafty” oraz Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku ekonomia. Przez dwie ostatnie kadencje samorządu radny Rady Miasta Piły, przewodniczący komisji gospodarki miejskiej. Jest członkiem Business Centre Club oraz Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski. Przez blisko 20 lat przedsiębiorca, właściciel firmy Studio Promocyjno Handlowe CREDO, zajmującej się od kilkunastu lat wydawnictwem materiałów szkoleniowych w dziedzinie nauki jazdy i bezpieczeństwa – zarówno dzieci, jak i dorosłych – w ruchu drogowym. Produkty i usługi firmy CREDO znane są w całej Polsce, a młodych kierowców, którzy przez ostatnie kilkanaście lat korzystali i wciąż korzystają z materiałów pilskiej firmy przygotowując się do egzaminu na prawo jazdy można już dziś liczyć w milionach. Firma prowadzi także działalność szkoleniową w zakresie aktywizacji zawodowej na wielu polach, traktując odbiorców swojej oferty w sposób parytetowy – szkolenia oferowane przez firmę CREDO są dedykowane zarówno do mężczyzn, jak i kobiet, chcących rozwijać swoje umiejętności zdobywając nową profesję czy zawód.

Od lat, będąc inicjatorem i prezesem zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Uczestników Ruchu Drogowego „Świadomy – Bezpieczny”, promuje prawidłowe postawy wśród kierowców i pieszych.

Jacek Bogusławski pracę zawodową rozpoczynał od nieistniejących już dzisiaj Zakładów Naprawczych Taboru Kolejowego w Pile. Dalsze etapy życia pokierowały go do szczecińskiego oddziału TVP oraz koszalińskiego Biura Marketingu „Puls”, gdzie później został dyrektorem pilskiego oddziału. Jest twórcą oraz współtwórcą inicjatyw, które wpłynęły na życie lokalnej społeczności Północnej Wielkopolski. Zakładając z Mariuszem Szalbierzem, znanym pilskim dziennikarzem, portal i gazetę FaktyPilskie.pl oraz autorski magazyn branżowy „Strefa Jazdy” udowodnił, że w Pile może powstać coś od zera i z powodzeniem konkurować z istniejącymi mediami. Od lat aktywnie działa na rzecz dzieci, młodzieży ale także seniorów w regionie. Aktywnie wspierający sport młodych ludzi, współtwórca powstania klubu piłki futsalowej w Pile i jego tytularny sponsor; drużyna – na przekór pierwotnemu sceptycyzmie i zaskoczeniu wielu – zaczęła odnosić spektakularne sukcesy.

Inicjator wielu turniejów piłkarskich, jak i szachowych – wszystkie od lat ugruntowane w corocznym kalendarzu wydarzeń Piły i mikro-regionu. Współpracując z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego, policją, klubami sportowymi i szkołami wspiera swoimi działaniami i nierzadko pomocą materialną szereg społecznych akcji ukierunkowanych zarówno na propagowanie dobrych postaw, sportu, kultury i bezpieczeństwa najmłodszych, ale także na ich rozwój intelektualny.

 

 

pdf    drukuj    drukuj