trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Radni według kadencji

     

     

    I KADENCJA 1998-2002
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
     Przewodniczący:
    JÓZEF GRUSZKA 09.11.1998 - 29.10.2001
    JAN GRZESIEK 29.10.2001 - do końca trwania I kadencji
     Wiceprzewodniczący: 
    ZENON KUŁAGA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    DARIUSZ SZYMCZAK 20.12.1999 - do końca trwania I kadencj
    JAN GRZESIEK 09.11.1998 - 29.10.2001
    DOMINIK LUDWICZAK 29.10.2001 - do końca trwania I kadencji
     Radni: 
    WOJCIECH ADASZEWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ZBIGNIEW AJCHLER 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    TADEUSZ BARTZ 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
    EWA BORKOWSKA-BAGIEŃSKA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JERZY BŁOSZYK 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    PIOTR BUCZKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    PIOTR CHOJNACKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    MIROSŁAW MARIAN CHOJNICKI 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    EWA DALC 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
    ZBIGNIEW KAZIMIERZ DOMAGAŁA 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
    LECH DYMARSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    WALDY DZIKOWSKI 09.11.1998 - 29.10.2001
    PIOTR FLOREK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ANTONI GAWROCH 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    RYSZARD WIKTOR GEISLER 28.05.2001 - do końca trwania I kadencji
    ANNA GÓRNA-KUBACKA 09.11.1998 - 29.10.2001
    JÓZEF GRUSZKA 09.11.1998 - 29.10.2001
    JAN GRZESIEK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ZBIGNIEW HAUPT 09.11.1998 - 11.01.1999
    KRZYSZTOF HORODECKI 09.11.1998 - 31.03.2001
    EDWARD HOROSZKIEWICZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    CZESŁAW JANICKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    WITOLD KAPCZYŃSKI 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    MARIAN KASPERSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ZDZISŁAW KASPRZYK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JACEK KONOWALSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JAN KOPCZYK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JAN KOZIOŁEK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    BARTŁOMIEJ KRASICKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    IRENEUSZ KRUPKA 08.11.1999 - do końca trwania I kadencji
    MIROSŁAW KRUSZYŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    KRYSTYNA KUBICKA-SZTUL 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ZENON KUŁAGA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    PAWEŁ KURZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    DOMINIK LUDWICZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    BRONISŁAW MAŁECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JERZY MAŁECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ANDRZEJ MASIAKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JÓZEF NAPIERAŁA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ZENON NOWAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JACEK OLBIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    STANISŁAW PIOSIK 09.11.1998 - 29.10.2001
    CZESŁAW PŁÓCIENNICZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JAN PODMASKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JÓZEF PONIECKI 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
    ANDRZEJ PORAWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    RYSZARD PRZYBYLSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ANTONI PUCHAŁA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JÓZEF ROGACKI 09.11.1998 - 25.01.1999
    WŁADYSŁAW ROZWADOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    TADEUSZ RZEMYKOWSKI 09.11.1998 - 21.09.1999
    STANISŁAW SIKORSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    RAFAŁ SKOCZYLAS 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    ROMAN SKRZYPCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    EWA SOCHA 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    BOLESŁAW STANIKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JERZY STĘPIEŃ 09.11.1998 - 25.01.1999
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 09.11.1998 - 30.10.2000
    DARIUSZ SZYMCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    TADEUSZ TOMASZEWSKI 09.11.1998 - 30.10.2000
    BOGDAN TREPIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    PIOTR WALERYCH 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    MARIAN WITKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    ALEKSANDER MARIAN WOJCZAK 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
    IRENA WOJEWÓDZKA-KUCZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    GRZEGORZ WOŹNY 09.11.1998 - 30.10.2000
    MARIAN ZAWADKA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    WOJCIECH ZIEMNIAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
    JERZY ŻURAWIECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji

     

     

    II KADENCJA 2002-2006
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
     Przewodniczący:
    PAWEŁ ARNDT 19.11.2002 - 24.10.2005
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 24.10.2005 - do końca trwania II kadencji
     Wiceprzewodniczący: 
    ELŻBIETA BARYS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JAN GRZESIEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 19.11.2002 - 24.10.2005
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
     Radni: 
    MIROSŁAW ADAMCZAK 19.11.2002 - 24.10.2005
    ZBIGNIEW AJCHLER 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    PAWEŁ ARNDT 19.11.2002 - 24.10.2005
    EDWARD BARTOCHA 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    ELŻBIETA BARYS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    TOMASZ BUDNER 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    TADEUSZ DĘBICKI 19.11.2002 - 24.10.2005
    IZABELA DYLEWSKA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    LECH DYMARSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JAROSŁAW GROBELNY 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JAN GRZESIEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JÓZEF FIKSA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    ZBIGNIEW JACYNA-ONYSZKIEWICZ 19.11.2002 - 28.06.2004
    MAJA JANKOWSKA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    ALEKSANDRA JARONIEWSKA 02.12.2002 - do końca trwania II kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    HUBERT KSIĄŻKIEWICZ 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JANUSZ KUBIAK 19.11.2002 - 24.10.2005
    ZENON KUŁAGA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    URSZULA KUŚWIK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    JÓZEF LEWANDOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    KRZYSZTOF MARCINIEC 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    KRYSTYNA MARSZAŁEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    JERZY MIKOŁAJCZAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    MAREK NOWAK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    ZBIGNIEW NOWAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    PRZEMYSŁAW PIASTA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    TADEUSZ POLOWCZYK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    JÓZEF PONIECKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    SŁAWOMIR POSZWA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    MARIAN POŚLEDNIK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    WIESŁAW ROMANOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    LESZEK SIKORSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    RAFAŁ SKOCZYLAS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    PRZEMYSŁAW SMULSKI 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 19.11.2002 - 24.10.2005
    ZBYSZKO SZMAJ 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    DARIUSZ SZYMCZAK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
    ANDRZEJ URBANIAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    BENEDYKT WAWRZYNIAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    ZBIGNIEW WINCZEWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    LIDIA WIŚNIEWSKA 12.07.2004 - do końca trwania II kadencji
    JAROSŁAW WUJKOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    WOJCIECH ZIEMNIAK 19.11.2002 - 24.10.2005

     

     

    III KADENCJA 2006-2010
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
     Przewodniczący:
    LECH DYMARSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
     Wiceprzewodniczący: 
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JÓZEF LEWANDOWSKI 20.12.2006 - 28.05.2007
    JERZY KADO 26.11.2007 - do końca trwania III kadencji
     Radni: 
    MAŁGORZATA ADAMCZAK 27.11.2006 - 29.10.2007
    ZBIGNIEW AJCHLER 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ELŻBIETA BARYS 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    LESZEK BIERŁA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    AGNIESZKA CHMIELEWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ARKADIUSZ CHMIELEWSKI 11.12.2006 - do końca trwania III kadencji
    CZESŁAW CIEŚLAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    LIDIA CZECHAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MACIEJ DĄBROWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ADAM DUDA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    LECH DYMARSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MARIA GRABKOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JAN GRZESIEK 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    ANDRZEJ GRZESZCZAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ZBIGNIEW HAUPT 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    BOGUMIŁA HROMIAK-PAPRZYCKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    WOJCIECH JANKOWIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MAJA JANKOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JERZY KADO 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    KRZYSZTOF KALETA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JÓZEF LEWANDOWSKI 27.11.2006 - 28.05.2007
    KILLION MUNYAMA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    BARBARA NOWAK 29.10.2007 - do końca trwania III kadencji
    MACIEJ ORZECHOWSKI 27.11.2006 - 29.10.2007
    MARIA PARADOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MARCIN PORZUCEK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    SŁAWOMIR POSZWA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    KRYSTYNA POŚLEDNIA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MARIAN POŚLEDNIK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    SYLWIA PUSZ 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JÓZEF RACKI 27.11.2006 - 29.10.2007
    ARTUR RÓŻAŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    PRZEMYSŁAW SMULSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    ELŻBIETA STREKER-DEMBIŃSKA 27.11.2006 - 29.10.2007
    TOMASZ SZRAMA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    PIOTR WAŚKO 27.11.2006 - 29.10.2007
    ZBIGNIEW WINCZEWSKI 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    MACIEJ WIŚNIEWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    WALDEMAR WITKOWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MACIEJ WITUSKI 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
    LESZEK WOJTASIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    MAREK WOŹNIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JAROSŁAW WUJKOWSKI 27.11.2006 - 24.09.2007
    MAREK ZIELIŃSKI 27.11.2006 - 29.10.2007
    RAFAŁ ŻELANOWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji

     

     

    IV KADENCJA 2010-2014
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
     Przewodniczący:
    LECH DYMARSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
     Wiceprzewodniczący: 
    JERZY KADO 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MAŁGORZATA STRYJSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 01.12.2010 - 16.09.2012
    KAZIMIERZ PAŁASZ 29.10.2012 - do końca trwania IV kadencji
     Radni: 
    ZBIGNIEW AJCHLER 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    JAROSŁAW BERENDT 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
    TOMASZ BUGAJSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    JOANNA CIECHANOWSKA-BARNUŚ 16.12.2013 - do końca trwania IV kadencji
    CZESŁAW CIEŚLAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MARIOLA CZARNOTA 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MACIEJ DĄBROWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    KAROLINA DUDA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    LECH DYMARSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    BARTOSZ DZIEWIAŁTOWSKI-GINTOWT 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MARIA GRABKOWSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    JAN GRZESIEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    ZBIGNIEW HAUPT 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MARIA JANYSKA 01.12.2010 - 24.10.2011
    JERZY KADO 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    SEWERYN KACZMAREK 26.11.2012 - do końca trwania IV kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 01.12.2010 - 16.09.2012
    KAROL KUJAWA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    FRANCISZEK MARSZAŁEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    JAN MOSIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    ANDRZEJ MROZIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    KILLION MUNYAMA 01.12.2010 - 24.10.2011
    MAREK NIEDBAŁA 01.12.2010 - 23.06.2014
    BARBARA NOWAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    KAZIMIERZ PAŁASZ 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MARCIN PORZUCEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    KRYSTYNA POŚLEDNIA 01.12.2010 - 30.05.2011
    MARIAN POŚLEDNIK 01.12.2010 - 24.10.2011
    TATIANA SOKOŁOWSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MAREK SOWA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    BŁAŻEJ SPYCHALSKI 01.12.2010 - 29.09.2014
    MAŁGORZATA STRYJSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    HENRYK SZOPIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    BOGDAN TREPIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    HIERONIM URBANEK 27.06.2011 - do końca trwania IV kadencji
    MACIEJ WIŚNIEWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    MACIEJ WITUSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    LESZEK WOJTASIAK 01.12.2010 - 25.11.2013
    MAREK WOŹNIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    RAFAŁ ŻELANOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji

     

     

    V KADENCJA 2014-2018
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
     Przewodniczący:
    KRZYSZTOF PASZYK 01.12.2014 - 30.11.2015
    ZOFIA SZALCZYK 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
     Wiceprzewodniczący: 
    ZOFIA ITMAN 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MIROSŁAWA RUTKOWSKA-KRUPKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
     Radni: 
    ZBIGNIEW AJCHLER 01.12.2014 - 30.11.2015
    BERENDT JAROSŁAW 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    LESZEK BIERŁA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    KATARZYNA BUJAKIEWICZ 01.12.2014 - 07.01.2015
    CZESŁAW CIEŚLAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 21.12.2015 - do końca trwania V kadencji
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    RYSZARD GROBELNY 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    JAN GRZESIEK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MIKOŁAJ GRZYB 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    SŁAWOMIR HINC 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    ZBIGNIEW HOFFMANN 01.12.2014 - 21.12.2015
    WŁODZIMIERZ IGNASIŃSKI 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    ZOFIA ITMAN 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    JULIAN JOKŚ 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    JERZY KADO 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MIROSŁAWA KAŹMIERCZAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    KAROL KOZAN 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    MIROSŁAW KRUSZYŃSKI 26.01.2015 - do końca trwania V kadencji
    ANNA MAJDA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    JAN MOSIŃSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
    RYSZARD NAPIERAŁA 22.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    BOŻENA NOWACKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    KRZYSZTOF OSTROWSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
    KAZIMIERZ PAŁASZ 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    JAN PIKULIK 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    KRZYSZTOF PASZYK 01.12.2014 - 30.11.2015
    KRZYSZTOF PIWOŃSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MARCIN PORZUCEK 01.12.2014 - 30.11.2015
    ANDRZEJ POSPIESZYŃSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MIROSŁAWA RUTKOWSKA-KRUPKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    TATIANA SOKOŁOWSKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MAREK SOWA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    ZOFIA SZALCZYK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    HENRYK SZOPIŃSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    DARIUSZ SZYMCZAK 30.11.2015 - do końca trwania V kadencji
    MAŁGORZATA WASZAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MACIEJ WITUSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MARZENA WODZIŃSKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    LESZEK WOJTASIAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MAREK WOŹNIAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
    RAFAŁ ŻELANOWSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji

     

     

    VI KADENCJA 2018-2023
    imię i nazwisko czas sprawowania funkcji
    Przewodniczący:
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 23.11.2018 - 28.10.2019
    MAŁGORZATA WASZAK-KLEPKA 25.11.2019 -
    Wiceprzewodniczący:
    MAREK GOLA 23.11.2018 -
    JAROSŁAW MACIEJEWSKI 23.11.2018 -
    MAŁGORZATA WASZAK 23.11.2018 - 25.11.2019
    AGNIESZKA GRZECHOWIAK 25.11.2019 -
    Radni:
    PRZEMYSŁAW AJCHLER 23.11.2018 -
    ROMUALD AJCHLER 23.11.2018 - 28.10.2019
    LESZEK BIERŁA 23.11.2018 -
    KRZYSZTOF BŁASZCZYK 23.11.2018 -
    ADAM BOGRYCEWICZ 23.11.2018 -
    CZESŁAW CIEŚLAK 23.11.2018 -
    ADAM CUKIER 28.10.2019 -
    ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 23.11.2018 -
    KRZYSZTOF DEMBIŃSKI 23.11.2018 -
    MARTA DZIKOWSKA 23.11.2018 -
    WITOSŁAW GIBASIEWICZ 28.10.2019 -
    MAREK GOLA 23.11.2018 -
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 23.11.2018 -
    AGNIESZKA GRZECHOWIAK 28.10.2019 -
    JAN GRZESIEK 23.11.2018 -
    ZOFIA ITMAN 23.11.2018 -
    WOJCIECH JANKOWIAK 23.11.2018 -
    JOANNA JAŚKOWIAK 23.11.2018 - 28.10.2019
    FILIP KACZMAREK 28.10.2019 -
    JOANNA KRÓL-TRĄBKA 23.11.2018 -
    KRYSTYNA KUBICKA-SZTUL 28.10.2019 -
    JERZY LECHNEROWSKI 23.11.2018 -
    JAROSŁAW MACIEJEWSKI 23.11.2018 -
    MARLENA MALĄG 23.11.2018 - 28.10.2019
    EWA PANOWICZ 23.11.2018 -
    ANDRZEJ PICHET 23.11.2018 -
    ANDRZEJ PLICHTA 23.11.2018 -
    ROBERT POPKOWSKI 23.11.2018 -
    PATRYCJA PRZYBYLSKA 23.11.2018 -
    MIROSŁAWA RUTKOWSKA-KRUPKA 23.11.2018 -
    KRZYSZTOF SOBCZAK 23.11.2018 -
    TATIANA SOKOŁOWSKA 23.11.2018 -
    MAREK SOWA 23.11.2018 -
    PAULINA STOCHNIAŁEK 23.11.2018 -
    MAŁGORZATA STRYJSKA 23.11.2018 -
    ZOFIA SZALCZYK 23.11.2018 -
    WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 23.11.2018 - 28.10.2019
    HENRYK SZOPIŃSKI 23.11.2018 -
    HENRYK SZYMAŃSKI  23.11.2018 -
    TADEUSZ TOMASZEWSKI 23.11.2018 - 28.10.2019
    MAŁGORZATA WASZAK-KLEPKA 23.11.2018 -
    MARZENA WODZIŃSKA 23.11.2018 -
    MAREK WOŹNIAK 23.11.2018 -
    ŁUCJA ZIELIŃSKA 23.11.2018 -