trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zarządy według kadencji

     

    I KADENCJA 1998-2002

     Przewodniczący:

     Marszałek:
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
     Wicemarszałkowie: 
    JAN KOPCZYK 09.11.1998 - 29.10.2001
    EUGENIUSZ GRZESZCZAK 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
     Członkowie Zarządu: 
    WOJCIECH JANKOWIAK 09.11.1998 - 17.11.2001
    BOGDAN ZASTAWNY 26.11.2001 - do końca trwania I kadencji
    ANDRZEJ NOWAKOWSKI 09.11.1998 - 29.10.2001
    LESZEK SIKORSKI 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji

     

    II KADENCJA 2002-2006

    Marszałek:

     Marszałek:
    STEFAN MIKOŁAJCZAK 19.11.2002 - 10.10.2005
    MAREK WOŹNIAK 10.10.2005 - do końca trwania II kadencji
     Wicemarszałkowie: 
    JÓZEF RACKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    KAZIMIERZ KOŚCIELNY 19.11.2002 - 10.10.2005
    PRZEMYSŁAW PIASTA 10.10.2005 - do końca trwania II kadencji
     Członkowie Zarządu: 
    JÓZEF LEWANDOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
    LESZEK SIKORSKI 19.11.2002 - 31.03.2003
    ZBIGNIEW WINCZEWSKI 24.04.2003 - 10.10.2005
    PRZEMYSŁAW SMULSKI 10.10.2005 - do końca trwania II kadencji

     

    III KADENCJA 2006-2010

    Marszałek:

     Marszałek:
    MAREK WOŹNIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
     Wicemarszałkowie: 
    LESZEK WOJTASIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
    JÓZEF RACKI 27.11.2006 - 26.11.2007
    WOJCIECH JANKOWIAK 26.11.2007 - do końca trwania III kadencji
     Członkowie Zarządu: 
    KRYSTYNA POŚLEDNIA 11.12.2006 - do końca trwania III kadencji
    WOJCIECH JANKOWIAK 27.11.2006 - 26.11.2007
    ARKADIUSZ BŁOCHOWIAK 26.11.2007 - do końca trwania III kadencji

     

    IV KADENCJA 2010-2014

    Marszałek:

     Marszałek:
    MAREK WOŹNIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
     Wicemarszałkowie: 
    WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    LESZEK WOJTASIAK 01.12.2010 - 25.02.2013
    MATEUSZ KLEMENSKI 25.03.2013 - do końca trwania IV kadencji
     Członkowie Zarządu: 
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
    TOMASZ BUGAJSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji

     

    V KADENCJA 2014-2018

    Marszałek:

     Marszałek:
    MAREK WOŹNIAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
     Wicemarszałkowie: 
    WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
     Członkowie Zarządu: 
    LESZEK WOJTASIAK 01.12.2014 - 24.04.2017
    MARZENA WODZIŃSKA 01.12.2014 - do końca trwania V kadencji
    MACIEJ SYTEK 24.04.2017 - do końca trwania V kadencji

     

    VI KADENCJA 2018-2023

    Marszałek:

    Marszałek:
    MAREK WOŹNIAK 23.11.2018 -
    Wicemarszałkowie:
    WOJCIECH JANKOWIAK 23.11.2018 -
    KRZYSZTOF GRABOWSKI 23.11.2018 -
    Członkowie Zarządu:
    MARZENA WODZIŃSKA 23.11.2018 -13.07.2020
    JACEK BOGUSŁAWSKI 23.11.2018 -
    PAULINA STOCHNIAŁEK 13.07.2020-