trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Złożone oferty

  W skład poniższych "plików do pobrania" wchodzą:

  1. Oferta złożona w trybie małych grantów przez Fundację Poznań - ILLe - et Vilaine  na zadanie pn. „Lekcje o Bretanii dla uczniów z wielkopolskich szkół z wykorzystaniem filmu dokumentalnego „ Notre caillou est un royaume” (Nasz kamień jest królestwem)”.

  UCHWAŁA Nr  6431/2023 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 06.04.2023 roku, w sprawie uznania celowości realizacji projektu w ramach zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami w trybie małych grantów.

  1. Oferta złożona w trybie małych grantów przez  Stowarzyszenie Kulturalno-Turystyczne VIATOR na zadanie pn. „ Opracowanie, publikacja i promocja wielojęzycznego serwisu ze scenariuszami zajęć edukacyjnych związanych z historią Enigmy.

  UCHWAŁA Nr 6430/2023 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 06.04.2023 roku, w sprawie uznania celowości realizacji projektu w ramach zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami w trybie małych grantów.

  1. Oferta złożona w trybie małych grantów przez  Stowarzyszenie Punkt Wspólny na zadanie pn.  „Mood for wood –budujemy razem meble”.

  UCHWAŁA Nr 6432/2023 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 06.04.2023 roku, w sprawie uznania niecelowości realizacji projektu w ramach zadania publicznego Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie działalności na rzecz integracji europejskiej oraz rozwijania kontaktów i współpracy między społeczeństwami w trybie małych grantów.