W sesji uczestniczyli Henryk Drzewiecki - Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz Marta Dzikowska - Przewodnicząca Komisji Wyborczej do przeprowadzenia wyborów radnych MSWW II kadencji. W swoich wystąpieniach pogratulowali młodzieżowym radnym zdobycia mandatów oraz podkreślili wagę zaangażowania młodego pokolenia w życie społeczno-polityczne Wielkopolski.
Młodym radnym w tym wyjątkowym dniu towarzyszyli rodzice, reprezentanci samorządów lokalnych z terenu całego województwa, przedstawiciele szkół, a także zaproszeni goście.
W wyniku tajnych głosowań wyłoniono nowe Prezydium Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, w skład którego weszli:
Mateusz Siuda – Przewodniczący
Perdo Ćwikliński – Wiceprzewodniczący
Wiktor Karolak – Wiceprzewodniczący
Patryk Cieślik – Sekretarz
Wszystkim radnym serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji zaplanowanych inicjatyw!
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...