trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Szkolenia z EDM – nowy harmonogram szkoleń dla POZ-ów i AOS-ów oraz rozpoczęcie IV tury rejestracji na szkolenia dla szpitali

  Po raz kolejny serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia z Elektronicznej Dokumentacji Medycznej dostępne w ramach Projektu „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami wiązanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

  Na stronie Projektu: https://cez.gov.pl/akademia-cez/szkolenia-z-edm/ dostępny jest już harmonogram szkoleń do końca 2020 roku. Szkolenia dedykowane są POZ-om oraz AOS-om.

  Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż rozpoczynamy kolejną – IV turę rejestracji na szkolenia dla szpitali, która trwać będzie od 1 września br. do 31 października br.

  Do udziału w merytorycznych szkoleniach prowadzonych przez specjalistów Centrum e-Zdrowia zachęcamy szczególnie w kontekście zbliżającego się terminu obowiązkowego wystawiania skierowań w postaci elektronicznej, przypadającego na dzień 08.01.2021 r.

  Z uwagi na niezmieniającą się sytuację epidemiczną szkolenia nadal prowadzone są w formie on-line.

  Przypominamy, że udział w szkoleniach jest bezpłatny.

  Placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

  Więcej informacji:  https://www.csioz.gov.pl/akademia-csioz/szkolenia-z-edm/.
  Zapraszamy do rejestracji na szkolenia: https://akademiaedm.csioz.gov.pl/signup.

  Stopka Informacyjna Centrum E-Zdrowia, Fundusze Europejskie, Rzeczpospolita Polska i Samorząd Województwa Wielkopolskiego