trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konkurs Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”

  OŚWIADCZENIE ws. odwołania Gali podsumowującej Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku” zaplanowanej na maja 2020 roku.

  W maju 2020 roku planowana była Gala podsumowującej Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”. Celem tego wydarzenia była promocja kształcenia zawodowego i zawodów rzemieślniczych, poprzez uhonorowanie osób, które w roku 2019 uzyskały tytuł mistrza lub czeladnika zdając egzamin mistrzowski lub czeladniczy, poszerzają swoją wiedzę i zdobywają umiejętności pozwalające na budowanie swojej kariery zawodowej. To wydarzenie zaplanowane było na blisko 200 osób i miało odbyć się w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  Jednak zdrowie i bezpieczeństwo uczestników wydarzenia, w obliczu zagrożenia zachorowaniem na koronawirusa, jest dla Samorządu Województwa Wielkopolskiego najważniejsze. Celem zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania COVID-19, Gala podsumowująca Konkurs „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku” w 2020 roku zostaje odwołana.

  z poważaniem
  Dorota Kinal
  Dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki