trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zaproszenie na spotkanie informacyjne WSWZ w Lesznie 9 września 2015 roku

  Szanowni Państwo!

  Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej serdecznie zapraszamy pracowników samorządowych (urzędów miejskich, gminnych oraz starostw powiatowych) zajmujących się na co dzień współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego (Biuro Współpracy Międzynarodowej) w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)".

  Spotkanie odbędzie się 9 września 2015 roku w Lesznie w godzinach od 10:00 do 15:00 (Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Adama Mickiewicza 5, sala nr 2, parter).

  Rejestracja uczestników rozpocznie się o 9:30.

  Do niniejszego zaproszenia dołączamy program wydarzenia oraz list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

  W załączniku przekazujemy formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie, podpisanie i odesłanie skanu drogą elektroniczną na adres: wswz@umww.pl lub faksem na numer: 61 6 266 651 do 8 września br.

  Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na FB: https://www.facebook.com/wielkopolskasiec

  oraz na stronie internetowej: http://www.umww.pl/wielkopolska-siec-wspolpracy-zagranicznej-wswz

  Serdecznie zapraszamy!

  Biuro Współpracy Międzynarodowej
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Tel. 61 6 266 653

  logotyp Ministerstwa Spraw ZagranicznychProjekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015"