trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zaproszenie na spotkanie informacyjne WSWZ w Kaliszu (Tłokinia) 18 czerwca 2015 roku

  Szanowni Państwo!

  Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej zapraszamy serdecznie pracowników samorządowych (urzędów gminnych i powiatowych subregionu kaliskiego) zajmujących się na co dzień współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)".

  Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2015 roku w godzinach od 9:30 do 15:00 (Pałac Tłokinia, ul. Kościelna 46, Tłokinia). Serdecznie zapraszamy do udziału w dwustronnych konsultacjach, które odbędą się po spotkaniu, w ramach których będą Państwo mogli zadać pytania prelegentom.

  Do niniejszego zaproszenia dołączamy program wydarzenia oraz list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

  Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: wswz@umww.pl lub faksem (61 626 66 51) do dnia 17 czerwca br. 

  (w załączniku przekazujemy formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie, podpisanie i odesłanie skanu drogą elektroniczną lub faksem)

  Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na FB: https://www.facebook.com/wielkopolskasiec

  oraz na stronie internetowej: http://www.umww.pl/wielkopolska-siec-wspolpracy-zagranicznej-wswz

  Serdecznie zapraszamy!

  Biuro Współpracy Międzynarodowej
  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
  Tel. 61 6 266 653

  logotyp Ministerstwa Spraw ZagranicznychProjekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015"

  Szanowni Państwo!

   

  Zapraszamy serdecznie pracowników samorządowych (urzędów gminnych i powiatowych znajdujących się na terenie powiatów: poznańskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego oraz śremskiego) zajmujących się na co dzień współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)”.

   

  Spotkanie odbędzie się 8 maja 2015 roku w godzinach od 9:30 do 13:30 (sala sesyjna, budynek Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, al. Niepodległości 18, 61 – 713 Poznań).

   

  Do niniejszego zaproszenia dołączamy list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

   

  Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą drogą elektroniczną do dnia 6 maja do godziny 16:00 na adres: wswz@umww.pl

  (poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie, podpisanie i przesłanie skanu).

   

  Liczba miejsc udziału w spotkaniu jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń.

   

  Pracownicy samorządowi pozostałych subregionów Województwa Wielkopolskiego zostaną zaproszeni na kolejne spotkania informacyjne odbywające się w: Kaliszu (9 czerwca br.), Koninie (24 czerwca br.), Lesznie (9 września) oraz Pile (7 października).

   

  Serdecznie zapraszamy!

   

   

  Biuro Współpracy Międzynarodowej

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

  Tel. 61 6 266 653

   

   

   

  logotypMSZ_A_kolor.jpg

   

  Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015”