Wyróżnienia „Fair Play” dla firm i samorządów


We wtorek 15 marca 2016 roku o godz. 12:00 w Domu Żołnierza w Poznaniu, przy ul. Niezłomnych 1 odbędzie się uroczyste spotkanie laureatów programów „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” 2015 oraz „GMINA FAIR PLAY” 2015. Na wydarzenie zaprasza Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Regionalna Komisja Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Program promocji kultury przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” prowadzony jest przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym działający przy Krajowej Izbie Gospodarczej. Celem programu jest propagowanie etyki w biznesie oraz promowanie i wyróżnianie firm, które działają zgodnie z tymi zasadami. W ostatniej edycji zostały uhonorowane 63 podmioty z naszego regionu.

Krajowa Izba Gospodarcza zakończyła także kolejną odsłonę konkursu „Gmina Fair Play”. Jego zadaniem jest wyłanianie i nagradzanie samorządów zaangażowanych w tworzenie jak najlepszych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej oraz aktywnych w przyciąganiu nowych inwestorów. W gronie laureatów znalazły się cztery samorządy z Wielkopolski. Partnerem uroczystego spotkania laureatów programów „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” 2015 oraz „GMINA FAIR PLAY” 2015 jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.


Galeria zdjęć:

  •  Wyróżnienia „Fair Play” dla firm i samorządów
pdf    drukuj    drukuj