Zaproszenie na spotkanie informacyjne WSWZ w Pile (7 października 2015 roku)


Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej

           

                       

 

 

 Zapraszamy serdecznie pracowników samorządowych zajmujących się współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)".

Spotkanie odbędzie się 7 października 2015 roku w godzinach od 10:00 do 15:00 (sala beżowa, Inwest-Park, ul. Dąbrowskiego 8, 64-920 Piła).

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godzinie 9:30.

W przypadku dodatkowych pytań, będą mieli Państwo okazję porozmawiać z prelegentami podczas dwustronnych konsultacji zaplanowanych na końcu spotkania.

Do zaproszenia dołączamy program wydarzenia oraz list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu na załączonym formularzu przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: wswz@umww.pl lub faksem: 61 6266 651 do 6 października br.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na FB: https://www.facebook.com/wielkopolskasiec
oraz na stronie internetowej: http://www.umww.pl/wielkopolska-siec-wspolpracy-zagranicznej-wsw

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Współpracy Międzynarodowej
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
tel. (61) 6 266 653

 

logotypMSZ

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015"

 

 

 


pdf    drukuj    drukuj