Zaproszenie na spotkanie informacyjne WSWZ w Kaliszu (Tłokinia) 18 czerwca 2015 roku


Szanowni Państwo!

Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej zapraszamy serdecznie pracowników samorządowych (urzędów gminnych i powiatowych subregionu kaliskiego) zajmujących się na co dzień współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)".

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca 2015 roku w godzinach od 9:30 do 15:00 (Pałac Tłokinia, ul. Kościelna 46, Tłokinia). Serdecznie zapraszamy do udziału w dwustronnych konsultacjach, które odbędą się po spotkaniu, w ramach których będą Państwo mogli zadać pytania prelegentom.

Do niniejszego zaproszenia dołączamy program wydarzenia oraz list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres: wswz@umww.pl lub faksem (61 626 66 51) do dnia 17 czerwca br. 

(w załączniku przekazujemy formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie, podpisanie i odesłanie skanu drogą elektroniczną lub faksem)

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na FB: https://www.facebook.com/wielkopolskasiec

oraz na stronie internetowej: http://www.umww.pl/wielkopolska-siec-wspolpracy-zagranicznej-wswz

Serdecznie zapraszamy!

Biuro Współpracy Międzynarodowej
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Tel. 61 6 266 653

logotypMSZProjekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015"

Szanowni Państwo!

 

Zapraszamy serdecznie pracowników samorządowych (urzędów gminnych i powiatowych znajdujących się na terenie powiatów: poznańskiego, obornickiego, szamotulskiego, średzkiego oraz śremskiego) zajmujących się na co dzień współpracą zagraniczną do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu „Wielkopolska Sieć Współpracy Zagranicznej (WSWZ)”.

 

Spotkanie odbędzie się 8 maja 2015 roku w godzinach od 9:30 do 13:30 (sala sesyjna, budynek Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego, al. Niepodległości 18, 61 – 713 Poznań).

 

Do niniejszego zaproszenia dołączamy list intencyjny kierowany do Państwa przez Pana Marka Woźniaka Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

 

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą drogą elektroniczną do dnia 6 maja do godziny 16:00 na adres: wswz@umww.pl

(poniżej znajdą Państwo formularz zgłoszeniowy z prośbą o wypełnienie, podpisanie i przesłanie skanu).

 

Liczba miejsc udziału w spotkaniu jest ograniczona. O zakwalifikowaniu do udziału decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń.

 

Pracownicy samorządowi pozostałych subregionów Województwa Wielkopolskiego zostaną zaproszeni na kolejne spotkania informacyjne odbywające się w: Kaliszu (9 czerwca br.), Koninie (24 czerwca br.), Lesznie (9 września) oraz Pile (7 października).

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Tel. 61 6 266 653

 

 

 

logotypMSZ_A_kolor.jpg

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar samorządowy i obywatelski polskiej polityki zagranicznej 2015”

 

 

 

 

 

 


pdf    drukuj    drukuj