trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Program DESZCZÓWKA II

  Uchwałą Nr 4959/2022 r. z dnia 28 kwietnia 2022 roku Zarząd Województwa Wielkopolskiego Ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie zadań realizowanych przez wojewódzkie osoby prawne – Samodzielne Publiczne Zakłady Opieki Zdrowotnej i instytucje kultury, w tym muzea, w 2022 roku w ramach konkursu dotacyjnego na inwestycje związane z retencjonowaniem i wykorzystywaniem wód opadowych z dachów obiektów użyteczności publicznej na terenie województwa wielkopolskiego w celu nawadniania terenów zielonych pn. „Deszczówka II”.

  Celem konkursu pn. „Deszczówka II” jest retencjonowanie i wykorzystywanie wód opadowych z dachów obiektów użyteczności publicznej na terenie województwa wielkopolskiego w celu nawadniania terenów zielonych, co w konsekwencji pozwoli na zatrzymanie tych wód w miejscu występowania oraz na ich racjonalne zagospodarowanie.

  Szczegóły naboru wniosków określone zostały w regulaminie (pliki do pobrania).

   

  Miejsce załatwiania sprawy:

  Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego,
  al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

   

  Szczegółowych informacji nt. konkursu pn. „Deszczówka II” udzielają pracownicy Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi UMWW w Poznaniu pod numerem telefonu: +48 61 626 65 00 od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:30.