Radni według kadencji


 

I KADENCJA 1998-2002

 

 Przewodniczący:
JÓZEF GRUSZKA 09.11.1998 - 29.10.2001
JAN GRZESIEK 29.10.2001 - do końca trwania I kadencji
 Wiceprzewodniczący: 
ZENON KUŁAGA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
DARIUSZ SZYMCZAK 20.12.1999 - do końca trwania I kadencj
JAN GRZESIEK 09.11.1998 - 29.10.2001
DOMINIK LUDWICZAK 29.10.2001 - do końca trwania I kadencji
 Radni: 
WOJCIECH ADASZEWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ZBIGNIEW AJCHLER 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
TADEUSZ BARTZ 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
EWA BORKOWSKA-BAGIEŃSKA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JERZY BŁOSZYK 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
PIOTR BUCZKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
PIOTR CHOJNACKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
MIROSŁAW MARIAN CHOJNICKI 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
EWA DALC 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
ZBIGNIEW KAZIMIERZ DOMAGAŁA 27.11.2000 - do końca trwania I kadencji
LECH DYMARSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
WALDY DZIKOWSKI 09.11.1998 - 29.10.2001
PIOTR FLOREK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ANTONI GAWROCH 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
RYSZARD WIKTOR GEISLER 28.05.2001 - do końca trwania I kadencji
ANNA GÓRNA-KUBACKA 09.11.1998 - 29.10.2001
JÓZEF GRUSZKA 09.11.1998 - 29.10.2001
JAN GRZESIEK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ZBIGNIEW HAUPT 09.11.1998 - 11.01.1999
KRZYSZTOF HORODECKI 09.11.1998 - 31.03.2001
EDWARD HOROSZKIEWICZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
CZESŁAW JANICKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
WITOLD KAPCZYŃSKI 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
MARIAN KASPERSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ZDZISŁAW KASPRZYK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JACEK KONOWALSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JAN KOPCZYK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JAN KOZIOŁEK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
BARTŁOMIEJ KRASICKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
IRENEUSZ KRUPKA 08.11.1999 - do końca trwania I kadencji
MIROSŁAW KRUSZYŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
KRYSTYNA KUBICKA-SZTUL 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ZENON KUŁAGA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
PAWEŁ KURZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
DOMINIK LUDWICZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
BRONISŁAW MAŁECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JERZY MAŁECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ANDRZEJ MASIAKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
STEFAN MIKOŁAJCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JÓZEF NAPIERAŁA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ZENON NOWAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JACEK OLBIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
STANISŁAW PIOSIK 09.11.1998 - 29.10.2001
CZESŁAW PŁÓCIENNICZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JAN PODMASKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JÓZEF PONIECKI 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
ANDRZEJ PORAWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
RYSZARD PRZYBYLSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ANTONI PUCHAŁA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JÓZEF ROGACKI 09.11.1998 - 25.01.1999
WŁADYSŁAW ROZWADOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
TADEUSZ RZEMYKOWSKI 09.11.1998 - 21.09.1999
STANISŁAW SIKORSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
RAFAŁ SKOCZYLAS 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
ROMAN SKRZYPCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
EWA SOCHA 17.11.2001 - do końca trwania I kadencji
BOLESŁAW STANIKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JERZY STĘPIEŃ 09.11.1998 - 25.01.1999
WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 09.11.1998 - 30.10.2000
DARIUSZ SZYMCZAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
TADEUSZ TOMASZEWSKI 09.11.1998 - 30.10.2000
BOGDAN TREPIŃSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
PIOTR WALERYCH 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
MARIAN WITKOWSKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
ALEKSANDER MARIAN WOJCZAK 22.02.1999 - do końca trwania I kadencji
IRENA WOJEWÓDZKA-KUCZ 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
GRZEGORZ WOŹNY 09.11.1998 - 30.10.2000
MARIAN ZAWADKA 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
WOJCIECH ZIEMNIAK 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji
JERZY ŻURAWIECKI 09.11.1998 - do końca trwania I kadencji

 

II KADENCJA 2002-2006

 Przewodniczący:

 Przewodniczący:
PAWEŁ ARNDT 19.11.2002 - 24.10.2005
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 24.10.2005 - do końca trwania II kadencji
 Wiceprzewodniczący: 
ELŻBIETA BARYS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JAN GRZESIEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 19.11.2002 - 24.10.2005
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
 Radni: 
MIROSŁAW ADAMCZAK 19.11.2002 - 24.10.2005
ZBIGNIEW AJCHLER 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
PAWEŁ ARNDT 19.11.2002 - 24.10.2005
EDWARD BARTOCHA 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
ELŻBIETA BARYS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
TOMASZ BUDNER 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
TADEUSZ DĘBICKI 19.11.2002 - 24.10.2005
IZABELA DYLEWSKA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
LECH DYMARSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JAROSŁAW GROBELNY 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JAN GRZESIEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JÓZEF FIKSA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
ZBIGNIEW JACYNA-ONYSZKIEWICZ 19.11.2002 - 28.06.2004
MAJA JANKOWSKA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
ALEKSANDRA JARONIEWSKA 02.12.2002 - do końca trwania II kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
HUBERT KSIĄŻKIEWICZ 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JANUSZ KUBIAK 19.11.2002 - 24.10.2005
ZENON KUŁAGA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
URSZULA KUŚWIK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
JÓZEF LEWANDOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
KRZYSZTOF MARCINIEC 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
KRYSTYNA MARSZAŁEK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
JERZY MIKOŁAJCZAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
STEFAN MIKOŁAJCZAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
MAREK NOWAK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
ZBIGNIEW NOWAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
PRZEMYSŁAW PIASTA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
TADEUSZ POLOWCZYK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
JÓZEF PONIECKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
SŁAWOMIR POSZWA 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
MARIAN POŚLEDNIK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
WIESŁAW ROMANOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
LESZEK SIKORSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
RAFAŁ SKOCZYLAS 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
PRZEMYSŁAW SMULSKI 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 19.11.2002 - 24.10.2005
ZBYSZKO SZMAJ 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
DARIUSZ SZYMCZAK 28.11.2005 - do końca trwania II kadencji
ANDRZEJ URBANIAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
BENEDYKT WAWRZYNIAK 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
ZBIGNIEW WINCZEWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
LIDIA WIŚNIEWSKA 12.07.2004 - do końca trwania II kadencji
JAROSŁAW WUJKOWSKI 19.11.2002 - do końca trwania II kadencji
WOJCIECH ZIEMNIAK 19.11.2002 - 24.10.2005

 

III KADENCJA 2006-2010

Przewodniczący:

 Przewodniczący:
LECH DYMARSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
 Wiceprzewodniczący: 
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JÓZEF LEWANDOWSKI 20.12.2006 - 28.05.2007
JERZY KADO 26.11.2007 - do końca trwania III kadencji
 Radni: 
MAŁGORZATA ADAMCZAK 27.11.2006 - 29.10.2007
ZBIGNIEW AJCHLER 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ELŻBIETA BARYS 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
LESZEK BIERŁA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
AGNIESZKA CHMIELEWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ARKADIUSZ CHMIELEWSKI 11.12.2006 - do końca trwania III kadencji
CZESŁAW CIEŚLAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
LIDIA CZECHAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MACIEJ DĄBROWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ADAM DUDA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
LECH DYMARSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MARIA GRABKOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JAN GRZESIEK 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
ANDRZEJ GRZESZCZAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ZBIGNIEW HAUPT 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
BOGUMIŁA HROMIAK-PAPRZYCKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
WOJCIECH JANKOWIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MAJA JANKOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JERZY KADO 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
KRZYSZTOF KALETA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JÓZEF LEWANDOWSKI 27.11.2006 - 28.05.2007
KILLION MUNYAMA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
BARBARA NOWAK 29.10.2007 - do końca trwania III kadencji
MACIEJ ORZECHOWSKI 27.11.2006 - 29.10.2007
MARIA PARADOWSKA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MARCIN PORZUCEK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
SŁAWOMIR POSZWA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
KRYSTYNA POŚLEDNIA 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MARIAN POŚLEDNIK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
SYLWIA PUSZ 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JÓZEF RACKI 27.11.2006 - 29.10.2007
ARTUR RÓŻAŃSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
PRZEMYSŁAW SMULSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
ELŻBIETA STREKER-DEMBIŃSKA 27.11.2006 - 29.10.2007
TOMASZ SZRAMA 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
PIOTR WAŚKO 27.11.2006 - 29.10.2007
ZBIGNIEW WINCZEWSKI 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
MACIEJ WIŚNIEWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
WALDEMAR WITKOWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MACIEJ WITUSKI 14.11.2007 - do końca trwania III kadencji
LESZEK WOJTASIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
MAREK WOŹNIAK 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji
JAROSŁAW WUJKOWSKI 27.11.2006 - 24.09.2007
MAREK ZIELIŃSKI 27.11.2006 - 29.10.2007
RAFAŁ ŻELANOWSKI 27.11.2006 - do końca trwania III kadencji

 

IV KADENCJA 2010-2014

Przewodniczący:

 Przewodniczący:
LECH DYMARSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
 Wiceprzewodniczący: 
JERZY KADO 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MAŁGORZATA STRYJSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 01.12.2010 - 16.09.2012
KAZIMIERZ PAŁASZ 29.10.2012 - do końca trwania IV kadencji
 Radni: 
ZBIGNIEW AJCHLER 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
JAROSŁAW BERENDT 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
TOMASZ BUGAJSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
JOANNA CIECHANOWSKA-BARNUŚ 16.12.2013 - do końca trwania IV kadencji
CZESŁAW CIEŚLAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MARIOLA CZARNOTA 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MACIEJ DĄBROWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
KAROLINA DUDA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
LECH DYMARSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
BARTOSZ DZIEWIAŁTOWSKI-GINTOWT 28.11.2011 - do końca trwania IV kadencji
KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MARIA GRABKOWSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
JAN GRZESIEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
ZBIGNIEW HAUPT 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MARIA JANYSKA 01.12.2010 - 24.10.2011
JERZY KADO 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
SEWERYN KACZMAREK 26.11.2012 - do końca trwania IV kadencji
KAZIMIERZ KOŚCIELNY 01.12.2010 - 16.09.2012
KAROL KUJAWA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
FRANCISZEK MARSZAŁEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
STEFAN MIKOŁAJCZAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
JAN MOSIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
ANDRZEJ MROZIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
KILLION MUNYAMA 01.12.2010 - 24.10.2011
MAREK NIEDBAŁA 01.12.2010 - 23.06.2014
BARBARA NOWAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
KAZIMIERZ PAŁASZ 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MARCIN PORZUCEK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
KRYSTYNA POŚLEDNIA 01.12.2010 - 30.05.2011
MARIAN POŚLEDNIK 01.12.2010 - 24.10.2011
TATIANA SOKOŁOWSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MAREK SOWA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
BŁAŻEJ SPYCHALSKI 01.12.2010 - 29.09.2014
MAŁGORZATA STRYJSKA 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
HENRYK SZOPIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
BOGDAN TREPIŃSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
HIERONIM URBANEK 27.06.2011 - do końca trwania IV kadencji
MACIEJ WIŚNIEWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
MACIEJ WITUSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
LESZEK WOJTASIAK 01.12.2010 - 25.11.2013
MAREK WOŹNIAK 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji
RAFAŁ ŻELANOWSKI 01.12.2010 - do końca trwania IV kadencji

 

V KADENCJA 2014-2018

Przewodniczący:

 Przewodniczący:
KRZYSZTOF PASZYK 01.12.2014 - 30.11.2015
ZOFIA SZALCZYK 30.11.2015 -
 Wiceprzewodniczący: 
ZOFIA ITMAN 01.12.2014 -
MIROSŁAWA RUTKOWSKA-KRUPKA 01.12.2014 -
WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2014 -
 Radni: 
ZBIGNIEW AJCHLER 01.12.2014 - 30.11.2015
BERENDT JAROSŁAW 30.11.2015 -
LESZEK BIERŁA 01.12.2014 -
KATARZYNA BUJAKIEWICZ 01.12.2014 - 07.01.2015
CZESŁAW CIEŚLAK 01.12.2014 -
ZBIGNIEW CZERWIŃSKI 21.12.2015 -
KRZYSZTOF GRABOWSKI 01.12.2014 -
RYSZARD GROBELNY 01.12.2014 -
JAN GRZESIEK 01.12.2014 -
MIKOŁAJ GRZYB 01.12.2014 -
SŁAWOMIR HINC 30.11.2015 -
ZBIGNIEW HOFFMANN 01.12.2014 - 21.12.2015
WŁODZIMIERZ IGNASIŃSKI 30.11.2015 -
ZOFIA ITMAN 01.12.2014 -
WOJCIECH JANKOWIAK 01.12.2014 -
JULIAN JOKŚ 01.12.2014 -
JERZY KADO 01.12.2014 -
MIROSŁAWA KAŹMIERCZAK 01.12.2014 -
KAROL KOZAN 30.11.2015 -
MIROSŁAW KRUSZYŃSKI 26.01.2015 -
ANNA MAJDA 01.12.2014 -
STEFAN MIKOŁAJCZAK 01.12.2014 -
JAN MOSIŃSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
RYSZARD NAPIERAŁA 22.12.2014 -
BOŻENA NOWACKA 01.12.2014 -
KRZYSZTOF OSTROWSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
KAZIMIERZ PAŁASZ 01.12.2014 -
JAN PIKULIK 30.11.2015 -
KRZYSZTOF PASZYK 01.12.2014 - 30.11.2015
KRZYSZTOF PIWOŃSKI 01.12.2014 -
MARCIN PORZUCEK 01.12.2014 - 30.11.2015
ANDRZEJ POSPIESZYŃSKI 01.12.2014 -
MIROSŁAWA RUTKOWSKA-KRUPKA 01.12.2014 -
TATIANA SOKOŁOWSKA 01.12.2014 -
MAREK SOWA 01.12.2014 -
ZOFIA SZALCZYK 01.12.2014 -
WIESŁAW SZCZEPAŃSKI 01.12.2014 -
HENRYK SZOPIŃSKI 01.12.2014 -
DARIUSZ SZYMCZAK 30.11.2015 -
MAŁGORZATA WASZAK 01.12.2014 -
WALDEMAR WITKOWSKI 01.12.2014 -
MACIEJ WITUSKI 01.12.2014 -
MARZENA WODZIŃSKA 01.12.2014 -
LESZEK WOJTASIAK 01.12.2014 -
MAREK WOŹNIAK 01.12.2014 -
BARTŁOMIEJ WRÓBLEWSKI 01.12.2014 - 30.11.2015
RAFAŁ ŻELANOWSKI 01.12.2014 -




pdf    drukuj    drukuj