trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konkurs Nagroda Młodzieżowa 2020 rozstrzygnięty!

  Ilustracja konkursu27 listopada 2020 r. odbyło się zdalne posiedzenie międzynarodowej komisji ds. oceny prac Konkursu Nagrody Młodzieżowej 2020 pt. „Las”. Prace przygotowane przez młodzież z naszego regionu odniosły wielki sukces! W wyniku oceny członków komisji przyznano nagrody następującym pracom z Wielkopolski:

  • Nagroda Główna, I miejsce w konkursie oraz nagroda finansowa za film pt.: „Las i my” przygotowany przez 7 uczniów (12-13 lat) z Szkoły Podstawowej nr 2 w Pleszewie,
  • III miejsce oraz nagroda finansowa za film pt. „Co gdyby... Czerwony Kapturek z lasu bez niego?” przygotowany przez 3 uczennice (16-17 lat) z Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp.
  • Wyróżnienie oraz nagroda finansowa za pracę plastyczną pt. „Puszcza Notecka” przygotowaną przez 9 uczniów (13-17 lat) ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu.

  Oprócz nagród dla prac z naszego województwa, przyznano ex aequo I miejsce dla prac ze szkoły w Montessori (Region Emilia-Romania), II miejsce dla prac z Hesji i Akwitanii oraz III miejsce ex aequo dla pracy z Emilii-Romanii.

  Konkurs na etapie wojewódzkim organizował i koordynował Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.


  Galeria zdjęć: