trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konkurs DESZCZÓWKA II

  Zarząd Województwa Wielkopolskiego uchwałą Nr 7488/2023 z dnia 23 listopada 2023 r.  po raz trzeci ogłosił nabór wniosków na udzielanie dotacji na realizację przez wojewódzkie osoby prawne inwestycji związanych z retencjonowaniem i wykorzystywaniem wód opadowych z dachów obiektów użyteczności publicznej na terenie województwa wielkopolskiego w celu nawadniania terenów zielonych pn. „Deszczówka II” w 2024 roku.

  Celem konkursu pn. „Deszczówka II” jest retencjonowanie i wykorzystywanie wód opadowych z dachów obiektów użyteczności publicznej na terenie województwa wielkopolskiego, w celu nawadniania terenów zielonych. Działanie to pozwoli na zatrzymanie tych wód w miejscu ich występowania oraz na późniejsze, racjonalne zagospodarowanie tych zasobów.

  Program skierowany jest do:

  Samodzielnych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, dla których podmiotem tworzącym jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Instytucji kultury, w tym muzeów, dla których organizatorem jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

  Szczegóły naboru wniosków określone zostały w regulaminie (pliki do pobrania).

   

  Miejsce załatwiania sprawy:

  Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań

  Osoby udzielające informacji:

  Karolina Kamińska
  tel.: 61 626 65 11
  karolina.kaminska@umww.pl

  Katarzyna Gizińska
  tel.: 61 626 65 18
  katarzyna.gizinska@umww.pl

  Dorota Kolodziej-Andrzejewska
  tel.: 61 626 65 24
  dorota.kolodziej-andrzejewska@umww.pl