Zaproszenie na seminarium pt. „Rozszerzanie działalności biznesowej na rynek Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej”


22 maja 2019 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odbędzie się bezpłatne seminarium nt. możliwości rozwoju biznesu i eksportu do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej.

Podczas spotkania przedstawione zostaną m.in. prawne aspekty rozwoju działalności na rynku USA, strategie wejścia i rozwijania działalności w USA, testy i certyfikacja towarów przed dopuszczeniem na rynek amerykański, a także regulacje i certyfikacja produktów zgodnie z wymogami Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków.

Wydarzenie organizowane jest przez Wielkopolskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów działające w strukturze Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu we współpracy z Amerykańską Izbą Handlową w Polsce.

Szczegółowe informacje, w tym zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami RODO, znajdują się w załączonym programie.

Zgłoszenia udziału w wydarzeniu przyjmujemy do 15 maja br., na adres w-mail coie@umww.pl. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 0 61 626 62 62.


pdf    drukuj    drukuj