Konferencja „Nowoczesne technologie w służbie medycyny”


11 kwietnia 2017 r. Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, Sala Sesyjna.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w Konferencji „Nowoczesne technologie w służbie medycyny”.

Konferencja odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w dniu 11 kwietnia 2017 r.

Przedmiotem Konferencji będą najnowsze trendy i technologie w medycynie, w tym sprzęt i rozwiązania wdrożeniowe oraz rozwiązania IT dla służby zdrowia. Wśród prelegentów udział wezmą przedstawiciele wiodących firm IT z Europy i ze Świata.

Nowoczesne technologie medyczne są nieodłącznym elementem współczesnej medycyny. Innowacyjność w medycynie to nie tylko dostęp do nowoczesnych leków oraz aparatury medycznej ale również cyfryzacja wyników badań. Możliwość szybszej i bardziej wiarygodnej diagnostyki i terapii oraz obniżenia kosztów opieki zdrowotnej. Nowoczesne technologie to także takie, które mogą monitorować stan zdrowia obywateli, pomagać im pozostać w dobrej formie psychofizycznej, ułatwiać kontakt z rodziną, przyjaciółmi, lekarzem i pielęgniarką.

Konferencja dedykowana jest osobom związanym ze służbą zdrowia, specjalistycznym firmom, a także tym, którzy chcą poznać możliwości i trendy związane z połączenia tych dwóch obszarów tematycznych.

Jednocześnie informuję, iż po zakończeniu Konferencji o godz. 18.00 w Teatrze Wielkim w Poznaniu odbędzie się Gala Finału Konkursu Wielkopolski Lekarz z Sercem im. Kazimierza Hołogi, do udziału w której również serdecznie zapraszam.

Wydarzenie to będzie zwieńczeniem wspólnego projektu Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiej Izby Lekarskiej promującego działalność charytatywną i społeczną lekarzy naszego regionu.

Rejestracja:
Warunkiem udziału w obu wydarzeniach jest prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres email: justyna.ryfa-rakowska@umww.pl lub beata.choroszko@umww.pl.
Rejestracja uczestników odbywa się wyłącznie w terminie od 20 marca 2017 r. do 5 kwietnia br.


pdf    drukuj    drukuj