Nabór na udział w targach inwestycyjnych Expo Real 2018


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór dla samorządów lokalnych/stowarzyszeń samorządowych/ spółek samorządowych na stoisko regionalne na targach inwestycyjnych Expo Real w Monachium, które odbędą się w dniach 8-10 października 2018 roku. Udział w targach organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4 Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2 Promocja gospodarcza regionu, projekt pozakonkursowy „GOSPODARNA WIELKOPOLSKA”.

Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie podpisanego formularza oraz warunków (spółki muszą również przesłać dodatkowe 2 dokumenty dotyczące pomocy de minimis) na adres e-mail: drg.sekretariat@umww.pl oraz zwykłą pocztą do dnia 25.04. 2018 r., do godz.12:00.

Formularz zgłoszeniowy i warunki uczestnictwa muszą być podpisane!

Dodatkowe informacje: Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (tel.: 61 626 62 70, e-mail: magdalena.noske@umww.pl).

 

stopka logotypy

 

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020 oraz z budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego”


pdf    drukuj    drukuj