Zdrowa żywność funkcjonalna


Biosurowce ikona31 stycznia 2018 r. o godz. 10 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu (al. Niepodległości 34, Sala Posiedzeń 1) spotkają się naukowcy oraz przedsiębiorcy z regionów Polski Zachodniej, których działalność związana jest z biosurowcami.

Spotkanie mające charakterze networkingowy poświęcone będzie zdrowej żywności funkcjonalnej i jej opakowaniu, a w szczególności zastosowaniu technologii nowej generacji pozwalającej na dostarczenie wysokiej jakości surowca do ich produkcji.

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną osiągnięcia instytutów naukowo-badawczych i przedsiębiorstw w zakresie przenoszenia wyników badań naukowych do przemysłu i związanym z tym transferem wiedzy umożliwiającym tworzenie nowych innowacyjnych technologii i produktów, a tym samym podnoszeniem konkurencyjności firm.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o wypełnienie i przesłanie załączonego formularza zgłoszeniowego na adres: marek.przybyl@umww.pl w terminie do 26 stycznia 2018r.


pdf    drukuj    drukuj