trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Zaproszenie do udziału w konferencji Transformacja wodorowa – szansa dla wielkopolskiej gospodarki”

  Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego organizuje 28 października br. w godz. 9:00 – 15:00 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich konferencję pn. „Transformacja wodorowa – szansa dla wielkopolskiej gospodarki”.

  Celem konferencji jest przedstawienie rozwiązań związanych z gospodarką wodorową wykorzystywanych w krajach Unii Europejskiej, wymiana doświadczeń, networking, podniesienie świadomości i rozpowszechnienie wiedzy/informacji o technologiach niskoemisyjnych, w tym wodorowych.

  Podczas konferencji zostaną poruszone tematy dotyczące rozwoju gospodarki opartej na wykorzystaniu wodoru jako nośnika energii w tym rozwiązań i szans biznesowych związanych z technologiami wodorowymi. W ramach wydarzenia odbędą się prelekcje zaproszonych ekspertów oraz panele dyskusyjne.

  Wydarzenie adresowane jest do wielkopolskich przedsiębiorców, w tym start-upów, JST, jednostek naukowych, studentów zainteresowanych nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami dla biznesu i nauki, związanymi z technologiami zeroemisyjnymi.

  Zapraszamy do udziału w konferencji.

  Poniżej znajduje się strona wydarzenia ze wszystkimi szczegółami oraz formularz, za pomocą którego można zarejestrować się na wydarzenie:

  http://konferencjawodorowa.gmsynergy.com.pl/index.php/formularz-rejestracyjny/

   

  Rejestracja na wydarzenie jest otwarta do 25 października 2021 roku.


  Galeria zdjęć: