Województwo Wielkopolskie na targach CeBIT


W dniach 10 – 14 marca 2014 r. w Hanowerze odbyły się największe w Europie targi branży informatycznej i telekomunikacyjnej CeBIT 2014. Także w tym roku swoje stoisko na targach miało Województwo Wielkopolskie. Na 85 m2 swoją ofertę prezentowało 10 firm IT z regionu: BEST-NET Błażej Łukomski, Espeo Software Sp. z o.o., Flashgate Sp. z o.o., Netland Computers Marcin Przygocki, PROGRAMA.PL Sp. z o.o., Stowarzyszenie Wielkopolski Klaster Teleinformatyczny, Konwerga sp. z o.o., ALMA S.A., Data System Group Sp. z o.o. oraz QUESTY – Łukasz Tadyszak.

Wielkopolskie stoisko odwiedzili między innymi Poseł na Sejm RP Pan Marek Suski, Marszałek Senatu RP Pan Bogdan Borusewicz wraz z delegacją parlamentarną oraz Senator RP Pan Bolesław Piecha.

Targi w tym roku odwiedziło ponad 210.000 gości z całego świata, a w śród 3500 wystawców było 75 firm z Polski.
Przez cały czas trwania targów na stoisku obecny był przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, który informował zainteresowanych gości o naszym regionie, jak i obecnych na targach firmach.
Udział w targach współfinansowany był w ramach projektu kluczowego „Kompleksowa Promocja Gospodarki i Inwestycji w Wielkopolsce" (Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki).


Galeria zdjęć:

  • Województwo Wielkopolskie na targach CeBIT
  • Województwo Wielkopolskie na targach CeBIT
pdf    drukuj    drukuj