Wielkopolska w UE! Czytaj nowy e-magazyn „Nasz Region”


baner nasz region pazdziernikEuropa powinna działać razem czy osobno? O Unii wartości i zmianach jakie dokonały się w Wielkopolsce dzięki eurofunduszom piszemy w szóstym numerze bezpłatnego e-magazynu „Nasz Region”.

Ukazał się szósty numer e-magazynu „Nasz Region”. Tworzymy go z myślą o Czytelnikach, którzy szukają aktualnych informacji o tym, jak zmienia się Wielkopolska dzięki Funduszom Europejskim.

W nowym numerze pytamy o bilans zmian, które dokonały się w Wielkopolsce dzięki Funduszom Europejskim i czy potrzebujemy kolejnych eurofunduszy? Jeśli tak, to, na jakie obszary? Polecamy, m. in. wywiad z Wolfgangiem Münchem z Komisji Europejskiej oraz videocast, „W jakim kierunku zmierza Europa?”, w którym marszałek Marek Woźniak opowiada o wyzwaniach, przed którymi stoi nasz kontynent i wyjaśnia, dlaczego ważna jest silna polityka spójności.

Odwiedziliśmy również przedszkola, aby odpowiedzieć na pytanie, na jaką pomocą unijną mogą liczyć młodzi rodzice – polecamy tekst i film, „Gdy mama i tata pracują”.

Szukaj bezpłatnego wydania e-magazynu na stronie wrpo.wielkopolskie.pl oraz portalach lokalnych.

Jak zwykle, w naszym wydawnictwie nie zabraknie innych artykułów, filmów czy materiałów audio o WRPO 2014+. Polecamy!

Obejrzyj bezpłatny e-magazyn „Nasz Region” – kliknij https://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2018/6/index.html 

pdf    drukuj    drukuj