Wielkopolska na targach Vietnam MEDI-PHARM


W dniach od 9 do 12 maja 2018 r. wielkopolskie przedsiębiorstwa prezentowały swoją ofertę na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego podczas targów Vietnam MEDI-PHARM 2018 w Hanoi (Wietnam). Organizowane od 25 lat pod patronatem Ministerstwa Zdrowia, są jednym z największych wydarzeń związanych z rynkiem medycznym w Azji południowej.
W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 430 wystawców z 30 krajów.

Na stoisku Województwa Wielkopolskiego obecnych było 9 firm reprezentujących inteligentną specjalizację „Nowoczesne technologie medyczne”: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ZAP-KOOPERACJA sp. z o.o., INTECH-ZAP sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe ELEKTROSERV-ZAP Sp. z o.o., ZAP RACHUNKOWOŚĆ Sp. z o.o., NTS PHARMA Sp. z o.o., NGK PHARMA PIOTR GOC Sp. j., FORMEDS Sp. z o.o., NOVASTER Sp. z o.o., DAVID Sp. z o.o.

W trakcie trwających 4 dni targów przedsiębiorcy odbyli kilkaset rozmów z zainteresowanymi osobami, wśród których byli dystrybutorzy z całej Azji oraz krajów takich jak Rosja czy USA.

Województwo Wielkopolskie otrzymało od organizatorów nagrodę za wkład w sukces targów oraz certyfikat od wietnamskiego Ministerstwa Zdrowia.

Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.


Galeria zdjęć:

  • Wielkopolska na targach Vietnam MEDI-PHARM
  • Wielkopolska na targach Vietnam MEDI-PHARM
  • Wielkopolska na targach Vietnam MEDI-PHARM
pdf    drukuj    drukuj