Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand


CEBIT ASEAN Thailand logoW dniach 27-29 listopada 2019 r. w targach CEBIT ASEAN Thailand 2019 wzięły udział wielkopolskie przedsiębiorstwa, które zaprezentowały swoją ofertę na stoisku regionalnym Województwa Wielkopolskiego. Wśród firm z naszego regionu reprezentujących obszar Inteligentnej Specjalizacji „Rozwój oparty na ICT” obecni byli przedstawiciele: BECREO TECHNOLOGIES SP. Z O. O., Fabryki Maszyn Spożywczych SPOMASZ Pleszew S.A., GOLD LION Sp. z o.o., JACEK ZIELIŃSKI, LLIDERO SP. Z O.O., „MicroFood” S.A., TREBIADA SP. Z O.O., WOLF Security TOMASZ ZEGAN oraz ZDW SP. Z O.O.
Udział w targach realizowany był w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

Targi CEBIT ASEAN Thailand są platformą biznesową innowacji i cyfryzacji dla informatyków i decydentów, od startupów po MŚP. Trzydniowe targi oprócz wystawy oferowały możliwość udziału w szeregu wystąpień oraz prezentacji wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin, którzy na co dzień wykorzystują najnowocześniejsze technologie informatyczne.
W trakcie pobytu w Bangkoku wielkopolscy przedsiębiorcy zaprezentowali swoją ofertę na stoisku Województwa Wielkopolskiego, odbyli szereg rozmów z partnerami biznesowymi z Azji Środkowo-Południowej oraz mieli okazję przedstawić swoje produkty szerokiemu gronu odbiorców, podczas wystąpień na panelach tematycznych. Przedstawiciele firm uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym przez Kierownika Zagranicznego Biura Handlowego w Bangkoku, w którym udział wziął również Attaché ds. współpracy ekonomicznej Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Bangkoku, podczas którego zostały przedstawione informacje o charakterze społeczno-gospodarczym i kulturowym rynku tajskiego, a także obszary wsparcia oferowane przez biuro oraz Ambasadę.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

fundusze europejskie


Galeria zdjęć:

  • Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand
  • Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand
  • Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand
  • Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand
  • Wielkopolska na targach CEBIT ASEAN Thailand
pdf    drukuj    drukuj