Wakacyjne wydanie e-magazynu „Nasz Region”


Lato w pełni! To nie czas, by siedzieć w domu. Dla czytelników e – magazynu „Nasz Region” (nr 3) przygotowaliśmy propozycje wycieczek (oczywiście, w formie artykułów), na które warto się wybrać szlakiem Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego.

winieta Nasz Region 03E-magazyn „Nasz Region” tworzymy z myślą o Czytelnikach, którzy szukają aktualnych informacji o tym, jak zmienia się Wielkopolska dzięki Funduszom Europejskim.W trzecim numerze przekonujemy, że Wielkopolska ma bardzo wiele do zaoferowania, również w sferze turystyki. Przedstawiamy trzy niezwykłe miejsca, które, dzięki wsparciu z WRPO, 2014+ zyskały niepowtarzalny blask i przyciągają do siebie turystów nie tylko z naszego regionu, ale nawet z całej Polski. Co ciekawego można znaleźć w Muzeum Rolnictwa? Jak wygląda nocne widowisko plenerowe opowiadające o historii Polski? Wreszcie, – czym zasłynęli w naszym kraju Olenderscy osadnicy? Przeczytaj artykuł „Całą rodziną na szlaku WRPO”.

Warto zobaczyć w te wakacje, również zabytkowe świątynie. To nie tylko cenne zabytki, ale też kawał polskiej historii. Przeczytaj artykuł „Sakralne perły Wielkopolski” i dowiedz się, w jaki sposób te świątynie odzyskują dawny blask dzięki WRPO 2014+.
Polecamy również wywiad z Ewą Przydrożną, która przekonuje, że „W Wielkopolsce jest przygoda i historia”.

W e-magazynie (nr 3) nie zabraknie innych artykułów, filmów czy materiałów audio o WRPO 2014+.

Obejrzyj bezpłatny e-magazyn „Nasz Region” – kliknij (https://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2018/3/index.html)

 

baner 1041x900 1

pdf    drukuj    drukuj