trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Udział w targach inwestycyjnych Expo Real w Monachium 2010

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem wyjazdu na targi inwestycyjne Expo Real w Monachium, który odbędzie się w dniach 3 – 6 października 2010 roku. Wyjazd organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

  Celem wyjazdu jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki  samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

  Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i  stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego.

  Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza   zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: magdalena.walerczak@umww.pl do dnia 17 czerwca 2010 r., do godz. 15.00.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania.

  Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Pani Magdalena Walerczak tel.: 61 65 80 735, e-mail: magdalena.walerczak@umww.pl