trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Tatiana Sokołowska Przewodniczącą Sejmiku Województwa Wielkopolskiego

  Tatiana Sokołowska w VI kadencji była przewodniczącą Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego, wiceprzewodniczącą Komisji Rewizyjnej oraz Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki. Delegatka Sejmiku Województwa Wielkopolskiego do Związku Województw Rzeczypospolitej Polskiej, w nim członkini Komisji ds. Nauki, Edukacji i Sportu, delegatka do Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy w Strasburgu. 

  W latach 2015- 2020 członkini Rady Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Poznaniu. W latach 2014- 2018 członkini Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

  Przewodnicząca Rady Społecznej Wielkopolskiego Centrum Medycyny Pracy w Poznaniu. Przewodnicząca Rady Społecznej Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. Członki rady społecznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie w Poznaniu. Członkini Rady Muzeum przy Muzeum Martyrologicznym w Żabikowie. Przewodnicząca Rady Programowej Monitora Wielkopolskiego.

  Od 2009 członkini Platformy Obywatelskiej, członkini Koła Nowe Miasto. Od 2010 członkini Rady Regionu PO Województwa Wielkopolskiego, członkini Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej.

  W plebiscycie Samorządowiec Wielkopolski 2014-2018 zajęła I miejsce i tytuł  - Najlepiej Oceniana Radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

  Za jej kandydaturą głosowało 26 radnych, jeden głos był przeciw, 12 radnych wstrzymało się.


  Galeria zdjęć: