trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Szkolenie dla organizacji pozarządowych prowadzących działalność w dziedzinie kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa: Organizacje pozarządowe a ustawa o dostępności”

  Jacek Bogusławski Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zapraszają przedstawicieli wielkopolskich organizacji pozarządowych działających w dziedzinie kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa na spotkanie szkoleniowe poświęcone Ustawie z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

  Szkolenie poprowadzi pani Marta Mazurek – Koordynatorka ds. dostępności w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i Regionalnym Ośrodku Polityki Społecznej w Poznaniu.

   

  TEMATYKA

  Podczas spotkania przybliżone zostaną zagadnienia wynikające z ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami. Poruszone wątki odnosić się będą do działalności organizacji pozarządowych, również w kontekście współpracy z Samorządem Województwa Wielkopolskiego i realizacji zadań dofinansowanych z budżetu województwa wielkopolskiego. Tematyka ta będzie istotna z punktu widzenia planowania projektów, konstruowania ofert i udziału w otwartych konkursach ofert na zadania realizowane w 2022 roku.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w dziedzinie kultury fizycznej, turystyki i krajoznawstwa, działające na terenie województwa wielkopolskiego. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio planowaniem projektów, składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

   

  TERMINY

  Szkolenie odbędzie się w piątek 17 grudnia 2021 r. o godz. 10.00 (spotkanie online – platforma ZOOM).

   

  ZGŁOSZENIA

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: ds.sekretariat@umww.pl. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji oraz link do spotkania.

  Zgłoszenia przyjmujemy do piątku 10 grudnia 2021 r.

  Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

   

  ORGANIZATOR

  Organizatorem spotkania jest Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Oddział Sportu (tel. 61 626 68 64), Oddział Turystyki (tel. 61 626 68 55).