Szatnia na medal – trzecia edycja


Zarząd Województwa Wielkopolskiego przyjął listę podmiotów, przewidzianych do dofinansowania w ramach trzeciej edycji Programu „Szatnia na Medal”.

Jak informuje Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego: „Zgodnie z przyjętą listą rankingową w pierwszej kolejności dofinansowaniem objęte zostanie 57 jednostek samorządu terytorialnego z Wielkopolski. Wśród nich jest 26 podmiotów, które skorzystają z Programu po raz pierwszy”.
Zarząd przyjął także listę rezerwową jednostek, które mogą otrzymać dofinansowanie w przypadku niewykorzystania pełnej kwoty dofinansowania lub rezygnacji podmiotów z listy rankingowej.
Autorski Program Samorządu Województwa Wielkopolskiego został zainaugurowany w 2018 roku. W dwóch dotychczasowych edycjach zrealizowano łącznie 126 zadań (28 inwestycyjnych oraz 98 remontowych) na terenie 30 wielkopolskich powiatów. W tegorocznym budżecie Samorządu Województwa Wielkopolskiego zarezerwowano 4 000 000 złotych na zadania realizowane w Programie „Szatnia na Medal”.
Program „Szatnia na Medal” wpisuje się w realizację zadania samorządu wielkopolskiego, którym jest tworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania sportu.

Lista rankingowa w załączniku. 


Galeria zdjęć:

  • Szatnia na medal – trzecia edycja


Pliki do pobrania:pdf    drukuj    drukuj