trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Stoisko Samorządu Województwa Wielkopolskiego zostało nagrodzone na Targach Żywności Warsaw Food Expo Poland 2024

    Targi Żywności Warsaw Food Expo Poland, które odbywały się w podwarszawskim Nadarzynie, zgromadziły producentów i dystrybutorów najlepszych produktów w Polsce i nie tylko. Te prestiżowe wydarzenie było okazją do prezentacji produktów regionalnych i lokalnych najwyższej jakości, wymiany doświadczeń między wystawcami oraz możliwością nawiązania nowych ścieżek w handlu krajowym jak i zagranicznym. Samorząd Województwa Wielkopolskiego również uczestniczył w tym wydarzeniu dając możliwość zaprezentowania się 15 producentom z branży pszczelarskiej, przetwórstwa mlecznego i mięsnego, napoi, oleju i alkoholu, przetwórstwa owocowo-warzywnego czy lodów.

     -„Samorząd Województwa Wielkopolskiego od wielu lat aktywnie wspiera wielkopolskich producentów żywności, którzy dzięki możliwości uczestnictwa w wydarzeniach targowych pod wspólnym szyldem Wielkopolski z sukcesami promują dobre i zdrowe produkty spożywcze wytworzone w naszym regionie” – podkreślił Wicemarszałek Krzysztof Grabowski.

    Duże zainteresowanie produktami, a także różnorodność i wysoka jakość towarów przedstawianych na naszym stoisku przyczyniły się do przyznania nagrody za ,,Produkt Targowy”, czyli jedno z najlepszych stoisk na targach. Wielkopolskie stoisko znalazło się w pierwszej 10 spośród ponad 100 stoisk otrzymując medal oraz dyplom.


    Galeria zdjęć: