trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Spotkanie informacyjne na temat dofinansowania zadań z zakresu infrastruktury sportowej i turystycznej

  Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu uprzejmie informuję, że Zarząd Województwa Wielkopolskiego podjął uchwały dot. naborów wniosków na dofinansowanie zadań własnych z zakresu infrastruktury sportowej i turystycznej, realizowanych przez wielkopolskie jednostki samorządu terytorialnego w 2024 roku. Szczegółowe informacje dostępne są w poniższych linkach:

  1. infrastruktura turystyczna,
  2. infrastruktura sportowa – Program Lekkoatletyczny,
  3. infrastruktura sportowa – program „Szatnia na medal”.

  Jednocześnie, w imieniu p. Jacka Bogusławskiego - Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 stycznia 2024 r. o godz. 10:00 (on-line – platforma ZOOM).

  Podczas spotkania dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć wniosek.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy włodarzy oraz pracowników wielkopolskich miast, gmin, powiatów zainteresowanych poprawą i rozwojem infrastruktury sportowej i turystycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa jednostkach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

   

  ZGŁOSZENIA:

  Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w powyższym spotkaniu, prosimy o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego (plik w załączniku) na adres: ds.sekretariat@umww.pl do poniedziałku – 8 stycznia 2024 r., do godz. 12:00.

  Na podany w zgłoszeniu adres e-mail, na godzinę przed spotkaniem, zostaną wysłane dane do logowania na spotkanie.