trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Spotkanie informacyjne dla JST na temat wsparcia rozwoju infrastruktury sportowej i turystycznej w Wielkopolsce

  Jacek Bogusławski - Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz Departament Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu zapraszają przedstawicieli wielkopolskich jednostek samorządu terytorialnego na spotkanie informacyjne poświęcone ogłoszonym przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego naborom wniosków na dofinansowanie zadań własnych z zakresu infrastruktury sportowej i turystycznej, realizowanych przez samorządy województwa wielkopolskiego w 2022 roku.

  Szczegółowe informacje o naborach dostępne są w poniższych linkach:

  Podczas spotkania, które odbędzie się 11 stycznia 2022 r. o godz. 10:00 (on-line – platforma ZOOM), dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć wniosek.

  Do udziału w spotkaniu zapraszamy włodarzy oraz pracowników wielkopolskich miast, gmin, powiatów zainteresowanych poprawą i rozwojem infrastruktury sportowej i turystycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa jednostkach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

  Zgłoszenia: 

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: ds.sekretariat@umww.pl do piątku – 7 stycznia 2022 r.

  Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania na spotkanie.