Specjalne alerty ekspertów


alerty eksperckie Jak zmieni się polska i światowa gospodarka, ale także społeczeństwo czy edukacja w czasach pandemii? Co trzeba zrobić, aby dostosować się do nowej rzeczywistości? Na te pytania odpowiadają eksperci w cotygodniowych alertach. Polecamy nową lekturę!

Od początku pandemii informujemy na stronie wrpo.wielkopolskie.pl, za pośrednictwem zakładki „Fundusze a koronawirus”, o ważnych decyzjach, działaniach i pomocy unijnej skierowanej na walkę o nasze życie i zdrowie oraz o możliwych skutkach rozpoczynającego się kryzysu społeczno-gospodarczego na świecie. Dzisiaj polecamy Państwu wartościowe wydawnictwo, które stawia pytania o przyszłość gospodarki, społeczeństwa, roli edukacji czy samorządów w nowej rzeczywistości, która tworzy się na naszych oczach. O tym wszystkim przeczytają Państwo – tutaj

Dlaczego warto skorzystać z nowego wydawnictwa?

- Już 2,6 miliarda ludzi na całym świecie dotknęły obostrzenia, blokady, kwarantanny. Poza strachem o zdrowie i życie naszych bliskich jesteśmy zaniepokojeni tym, jaki wpływ na różne dziedziny naszego życia będzie miała rozwijająca się pandemia. Odpowiedzi na to pytanie postara się udzielić prof. Jerzy Hausner wraz z wybitnymi specjalistami, których zaprosił do współpracy przy tworzeniu cyklu opinii w formie alertów: gospodarczego, edukacyjnego, społecznego, samorządowego, biznesowego i medycznego oraz ekspertyz – zachęcają autorzy alertów.

pdf    drukuj    drukuj