Rozstrzygnięcie naboru przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targi The Speciality Food Festival, 6-8 kwietnia 2020 r., Dubaj (ZEA)


 

 

the speciality food festival

 

 

Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego uprzejmie informuje, że w dniu 11 lutego 2020 r. zakończono nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach THE SPECIALITY FOOD FESTIVAL 2020 w Dubaju (ZEA), odbywających się w dniach 6-8 kwietnia 2020 r., wpisanych w Obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”.

Zgodnie z pkt. II Regulaminu naboru do udziału w ww. wydarzeniu zakwalifikowane zostały następujące podmioty (kolejność alfabetyczna):

 

1. BARS HALINA KALEMBA
2. DANTOM SP. Z O.O.
3. FCH MIPAMEX Magdalena Szafarz
4. LTB SP. Z O.O.
5. „MicroFood” S.A.
6. NGK PHARMA PIOTR GOC SP. J.
Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

fundusze europejskiePliki do pobrania:pdf    drukuj    drukuj