Rozstrzygnięcie naboru przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach Food Taipei 2019 w Tajpej (Tajwan)


Food TaipeiDepartament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego uprzejmie informuje, że w dniu 7 marca 2019 r. zakończono nabór przedsiębiorstw na stoisko regionalne Województwa Wielkopolskiego na targach Food Taipei 2019 w Tajpej (Tajwan), odbywających się w dniach 19-22 czerwca 2019 r., wpisanych w Obszary Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”, „Przemysł Jutra”.

Zgodnie z pkt. II Regulaminu naboru do udziału w ww. wydarzeniu zakwalifikowane zostały następujące podmioty (kolejność alfabetyczna):

  1. DANTOM Sp. z o.o.
  2. MARIUSZ TADEUSZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE TMT.
  3. "MICROFOOD" S.A.
  4. MIPAMA E.Z.SZAFARZ Sp. j.
  5. SEMCO Sp. z o.o. Sp. K.
  6. ZYGMUNT STOLARZ DEKOR - PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO- HANDLOWE BUDOWNICTWA.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.

fundusze europejskie

pdf    drukuj    drukuj