trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Rozpoczęciu naboru na targi inwestycyjne Expo Real w Monachium 2011

  Departament Gospodarki uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru na targi Expo Real w Monachium 2011.

  Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego jest organizatorem udziału samorządów lokalnych w targach inwestycyjnych Expo Real w Monachium, które odbędą się w dniach 4-6.10.2011 roku. Udział w targach organizowany jest w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, Priorytet I Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działanie 1.5 Promocja regionalnej gospodarki, projekt kluczowy „Kompleksowa promocja gospodarki i inwestycji w Wielkopolsce”.

  Celem udziału samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego w targach Expo Real jest stworzenie możliwości nawiązania przez jednostki samorządu terytorialnego bezpośredniego kontaktu z inwestorami i zwiększenie ich zdolności promocyjnych.

  Do udziału w wyjeździe zapraszamy jednostki samorządu terytorialnego i stowarzyszenia samorządów lokalnych Województwa Wielkopolskiego.

  Jednostki zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z warunkami uczestnictwa oraz przesłanie formularza na adres e-mail: magdalena.noske@umww.pl i sekretariat.drg@umww.pl oraz zwykłą pocztą do dnia 18 kwietnia 2011 r., do godz. 12.00. Decyduje data wpływu do Departamentu Gospodarki.

  Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami dofinansowania.

  Dodatkowych informacji udziela pracownik Departamentu Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, ul. Przemysłowa 46: Pani Magdalena Noske (tel.: (61) 658-07-35, e-mail: magdalena.noske@umww.pl) oraz sekretariat DRG (tel. (61) 658-07-00, e-mail: sekretariat.drg@umww.pl)