trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Pobiegnij z nami lub obejrzyj nas w telewizji

  zaBIEGaj o FUNdusze - widzimy się już w najbliższą niedzielę - tor regatowy nad Jeziorem Maltańskim, Poznań. Jak kogoś zabranie tego dnia w stolicy Wielkopolski to zapraszamy go przed ekran telewizora. Relacje online na antenie WTK. W studio ciekawi goście i tematy. Zapraszamy!

  Lubisz biegać? Jesteś ciekawy, jak bardzo nasz region zmienił się dzięki Funduszom Europejskim w ostatnich 18 latach? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w „zaBIEGaj o FUNdusze”, którego piąta edycja odbędzie się 18 września na torze regatowym Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.

  Po dwóch latach przerwy związanej z covidem powraca jedno z ważniejszych wydarzeń sportowo – rekreacyjnych odbywających się na przełomie lata i jesieni w Poznaniu. Jak zwykle będziemy dużo mówić o Funduszach Europejskich!

  Szczegóły program dostępny jest poniżej

  PROGRAM WYDARZENIA 18 września 2022 r. 8.00 – 10.30 – praca Biura Zawodów (weryfikacja uczestników i wydawanie pakietów startowych) 10:00 – 14:00 udzielanie konsultacji dla zainteresowanych Funduszami Europejskimi 10.10 – konkurs wiedzy o Funduszach Europejskich dla dorosłych 10:30 – rozgrzewka dla biegaczy 10:50 – powitanie uczestników i zaproszonych gości 11.00 – rozpoczęcie biegów na 5 400 m i 10 800 m 12:30 – przybiegnięcie ostatniego uczestnika 12:40 - performens site specific „My” Polskiego Teatru Tańca 13:15 – dekoracje i uroczyste zakończenie (podsumowanie, podziękowanie gościom i zawodnikom oraz organizatorom) 14:00 – zakończenie imprezy.

  Zapraszamy również do oglądania sześciu wejść „na żywo” na antenie WTK. Pokażemy m. in. wstęp Polskiego Teatru Tańca oraz porozmawiamy z nominowanymi w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE”.


  Galeria zdjęć: