trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Online o infrastrukturze sportowej i turystycznej

  7 stycznia 2021 r. o  godz. 11.00 odbędzie się spotkanie informacyjne online poprzez platformę ZOOM z udziałem Jacka Bogusławskiego, Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego, dotyczące omówienia najważniejszych zasad i założeń ogłoszonego w listopadzie 2020 r. przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego Naboru wniosków na dofinansowanie zadań własnych z zakresu infrastruktury sportowej i turystycznej, realizowanych przez samorządy województwa wielkopolskiego w 2021 roku.

  ZGŁOSZENIA: Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w spotkaniu, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: turystyka@umww.pl  do czwartku – 7 stycznia 2021 r.  do godz. 9.30. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy reprezentowanej jednostki / samorządu. Na podany adres e-mail zostaną wysłane dane do logowania.

  Dowiecie się Państwo, jakie projekty możliwe są do realizacji oraz w jaki sposób przygotować i złożyć wniosek. Do udziału w spotkaniu zapraszamy włodarzy oraz pracowników wielkopolskich miast, gmin, powiatów zainteresowanych poprawą i rozwojem infrastruktury sportowej i turystycznej. W sposób szczególny zapraszamy osoby, które w Państwa organizacjach zajmują się bezpośrednio składaniem ofert i rozliczaniem uzyskanych dotacji.

   

  Szczegółowe informacje o naborach dostępne są w poniższych linkach:

  infrastruktura turystyczna,

  infrastruktura lekkoatletyczna,

  program „Szatnia na Medal”.