trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Ogłoszenie o naborze do udziału w wystawie marki podczas targów SAUDI ARABIA 2024

  Logo Index Saudi ArabiaNabór do udziału w targach podczas wydarzenia SAUDI ARABIA 2024, odbywającego się w terminie 17-19 września 2024 roku w Rijad (Arabia Saudyjska).

  Nabór skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (zgodnie z rozporządzeniem Komisji (UE) nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r.), posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego, których działalność jest zgodna z obszarem Inteligentnych Specjalizacji Wnętrza przyszłości” oraz dodatkowo „Przemysł jutra” i „Rozwój oparty na ICT”, w ramach działalności zbieżnej z profilem wydarzenia: https://www.index-saudi.com/

  Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, Oświadczenia o pomocy de minimis, Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz odesłanie podpisanych dokumentów na adres e-mail: drg.sekretariat@umww.pl do 3 lipca 2024 r. (środa). Zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu.

   

  Dodatkowe informacje:
  Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
  (tel:. 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl).

   

  Logo Fundusze Europejskie dla Wielkopolski, Rzeczpospolita Polska, Dofinansowane przez Unię Europejską, Samorząd Województwa Wielkopolskiego

  Działanie realizowane w ramach projektu „Wielkopolska 2050 – budowa marek i internacjonalizacja wielkopolskiej gospodarki na rzecz wzrostu jej konkurencyjności w obliczu wyzwań klimatycznych”. Projekt Wielkopolska 2050 realizowany i finansowany jest z Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027 w ramach Priorytetu 1 Fundusze Europejskie dla Wielkopolskiej Gospodarki; Działanie 1.7 Wzmocnienie procesu przedsiębiorczego odkrywania i promocja gospodarki w regionie.

  #FunduszeUE  #FunduszeEuropejskie