Nabór na misję gospodarczą do Wietnamu, która odbędzie się w dniach 18 - 23 października 2015 r.


Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłasza nabór na uczestnictwo w misji gospodarczej do Wietnamu, która odbędzie się w dniach 18 – 23 października 2015 r.

Nabór skierowany jest do przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego. Priorytetowo traktowane będą firmy z branży przemysłowej i maszynowej (maszyny dla rolnictwa, budownictwa, przemysłu metalurgicznego, obróbki plastiku, pakujące oraz narzędzia i automatyka).

Celem misji jest stworzenie możliwości nawiązania przez wielkopolskie przedsiębiorstwa bezpośredniego kontaktu z partnerami gospodarczymi w Wietnamie oraz zwiększenie zdolności promocyjnych.

Program misji obejmuje wizytę na XXIV targach przemysłowych Vietnam International Industry Fair w Hanoi, udział w seminariach gospodarczych Polska-Wietnam w Hanoi i Ho Chi Min organizowanych wspólnie z Ambasadą RP w Hanoi, a także spotkania z wietnamskimi instytucjami otoczenia biznesu oraz B2B.

Podmioty zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego, Oświadczenia o pomocy de minimis oraz Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis oraz zapoznanie się z warunkami uczestnictwa, a następnie przesłanie wypełnionych dokumentów na adres e-mail: jakub.jackowski@umww.pl oraz zwykłą pocztą lub osobiście do Sekretariatu Departamentu Gospodarki UMWW, al. Niepodległości 34, do dnia 14 września  2015 r. (piątek), do godz. 12.00. (zgłoszenia przesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane).

Formularz zgłoszeniowy i warunki uczestnictwa (Regulamin) muszą być podpisane.
Dodatkowe informacje:
Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego
w Poznaniu (tel. 61 62 66 250, e-mail: jakub.jackowski@umww.pl).


Załączniki:
1. Formularz zgłoszeniowy
2. Oświadczenie o pomocy de minimis
3. Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
4. Warunki uczestnictwa w misji (Regulamin)


pdf    drukuj    drukuj