trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Marszałek Marek Woźniak na Impact’24

  Liderzy światowej polityki i biznesu spotkają się 15 i 16 maja w Poznaniu podczas kongresu Impact’24. To największe wydarzenie technologiczno-gospodarcze w naszej części Europy. W wydarzeniu - jako speaker - weźmie udział Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Wielkopolska jest regionem gospodarzem kongresu.

  Impact ’24 to dwa dni wypełnione dyskusjami o najważniejszych globalnych sprawach. Podczas zbliżającego się wydarzenia, które odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich na 9 scenach wystąpi 650 największych światowych mówczyń i mówców. 

  Głos zabiorą m.in była pierwsza dama USA Michelle Obama, była premier Finlandii Sanna Marin, światowej sławy psychoterapeutka Esther Perel, strateg geopolityczny doradzający m.in. amerykańskiemu wojsku i firmom z listy Fortune 500 Peter Zeihan, znawca naszej części Europy Timothy Snyder, ekspert ds. produktywności Chris Bailey, specjaliści od sztucznej inteligencji – m.in. Kenneth Cukier z „The Economist” i David Hogan, szef na region EMEA w Nvidia oraz aktor i reżyser Jesse Einsenberg.

  Nie zabraknie także speakerów z Polski i naszego regionu. Jednym z nich będzie Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego. W środę 15 maja wystąpi on podczas sesji generalnej (scena 1, godz. 10.55). Marszałek tego samego dnia weźmie również udział w dyskusji „Czy grozi nam wojna? A jeśli tak: czy Europa gotowa jest na wojnę?”, która rozpocznie się o godz. 14.40 na scenie 9.

  Podczas Impact’24 wystąpią także Członkowie Zarządu Województwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek („Po pierwsze pacjent - Rewolucja w podejściu do opieki zdrowotnej w Polsce”, czwartek 16 maja, godz. 8.30, roundtable 1; „Znaczenie komunikacji w relacjach międzypłciowych - Jak słuchanie i wzajemne zrozumienie mogą prowadzić do harmonijnych relacji”, czwartek 16 maja, godz. 14.55, scena 4) i Jacek Bogusławski („Sustainable Leadership: tworzenie organizacji z pozytywnym wpływem na środowisko”, środa 15 maja, godz. 14.50, scena 6). Speakerem podczas kongresu będzie także Robert Pilarczyk, Dyrektor Departamentu Transportu UMWW, który pojawi się w dyskusji „Innowacje w transporcie publicznym, elektromobilności i inteligentnej logistyce” (środa 15 maja, godz. 15.30, scena 6).

  Podczas Impact’24 będzie można odwiedzić stoiska Wielkopolski zlokalizowane w budynku Poznań Congress Center oraz Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w pawilonie 7a.
  Szczegóły dotyczące wydarzenia i akredytacja znajdują się na stronie: http://impactcee.com/impact/2024/pl/start/

   


  Galeria zdjęć: