trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

  Konkurs studencki pt. „Koncepcja przestrzennego i ekologicznego zagospodarowania zbiornika retencyjnego w miejscowości Szałe''.
  Województwo Wielkopolskie, Gmina Opatówek, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Politechnika Poznańską oraz Uniwersytet  Przyrodniczy w Poznaniu wspólnie organizują konkurs studencki pt. „Koncepcja przestrzennego i ekologicznego zagospodarowania zbiornika retencyjnego w miejscowości Szałe".

  Konkurs przeznaczony jest dla studentów Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, którzy w okresie trwania Konkursu co najmniej jeden dzień posiadali status studenta Politechniki Poznańskiej lub Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

  Głównym celem konkursu jest osiągnięcie efektu ekologicznego i przestrzennego w ramach dwóch kategorii:

  1. Rekultywacja zbiornika retencyjnego w miejscowości Szałe.
  2. Koncepcja zagospodarowania przestrzennego zbiornika retencyjnego i okolic.


  Organizatorzy zapraszają do składania prac konkursowych studentów Politechniki Poznańskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu w Katedrze Ekologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, ul. Piątkowska 94c, 60- 649 Poznań, pokój 213 w terminie od dnia 11 kwietnia 2016 r. do dnia 15 września 2017 r. do godz.12.00.