trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konkurs "Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce”

  Szanowni Państwo, mieszkańcy województwa wielkopolskiego,

  zapraszamy do udziału w konkursie „Strona internetowa przewodnikiem po agroturystyce w Wielkopolsce” organizowanym przez Departament Rolnictwa i rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

  Uczestnikami Konkursu mogą być osoby będące właścicielami gospodarstw agroturystycznych zarejestrowanych na terenie Wielkopolski jako odrębna działalność gospodarcza (czyli gospodarstwa muszą posiadać powyżej 5 pokoi). Nabór zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2021 roku do godz. 15:30.

  Formularze Zgłoszeniowe wraz z załącznikami w wersji papierowej należy składać osobiście lub za pośrednictwem poczty bądź kuriera w godzinach pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, w siedzibie Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi, przy al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań. W przypadku wysyłki pocztą lub kurierem na kopercie należy dopisać „KONKURS AGROTURYSTYCZNY”.

  Formularze Zgłoszeniowe wraz z załącznikami można także składać drogą elektroniczną na adres e-mailowy: dr.sekretariat@umww.pl lub za pośrednictwem elektronicznej skrytki podawczej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu w ePUAP: /umarszwlkp/SkrytkaESP.

  Laureatom zostaną przyznane nagrody finansowe oraz dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca i wyróżnienia.

  Zapraszamy do zapoznania z regulaminem konkursu i zachęcamy do udziału!