trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”

  Serdecznie zapraszamy firmy z Wielkopolski do udziału w Konkursie o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2019.
  Organizatorem Konkursu jest Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

  Chcemy wyróżnić firmy, które w sposób wyjątkowy, poprzez swoją kreatywność oraz otwartość na nową myśl naukową wprowadzają na rynek innowacyjne rozwiązania.
  Budowa marki Wielkopolska, której nowoczesność oparta jest na silnych i aktywnych podmiotach gospodarczych jest jednym z priorytetów Samorządu Województwa, a wzmacnianie konkurencyjności regionu jest nierozerwalnie związane z wprowadzaniem innowacji. Wymogi współczesnego rynku sprawiają, że pożądana staje się oferta nowatorska i unikalna. Z każdą edycją podejście do innowacyjności wśród przedsiębiorców jest bardziej dojrzałe i przemyślane,
  a sam Konkurs zyskuje coraz większą renomę.

  Laureatom Konkursu zapewniamy NAGRODY PIENIĘŻNE i promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

  Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: drg.sekretariat@umww.pl w nieprzekraczalnym terminie do 15 listopada 2019 r.

  TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW PRZEDŁUŻONY DO 22.11.2019 R.

  Szczegółowe informacje: www.iw.org.pl

  Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!
  ZAPRASZAMY!


  Galeria zdjęć: