trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

Konferencje – rewitalizacja szansą dla wielkopolskich gmin

  Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w konferencjach dla potencjalnych wnioskodawców Opracowanie lub aktualizacja programów rewitalizacji gmin.

  Konferencje odbędą się o godz. 10.00 15 i 22 kwietnia 2016 r. w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34.

  Do aktywnego dialogu i dyskusji z samorządami w zakresie rewitalizacji zapraszam zarówno decydentów, jak i pracowników odpowiedzialnych za problematykę rewitalizacyjną w gminie.

  Rejestracja w wybranym terminie: 15 lub 22 kwietnia 2016 r. odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej: http://www.wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/konferencja-opracowanie-lub-aktualizacja-programow-rewitalizacji-gmin. Zgłoszenia przyjmowane są odpowiednio do 13 i 20 kwietnia 2016 r.

  Pytania w związku z merytoryczną częścią Konferencji można kierować na adres e-mail: rewitalizacja@umww.pl .Odpowiedzi udzielone zostaną podczas spotkań bądź na stronie internetowej. W sprawach organizacyjnych można dzwonić pod nr tel. 61 62 67 264.

  Konferencje są organizowane w związku z ogłoszeniem przez Urząd Marszałkowski Konkursu dotacji Przygotowanie programów rewitalizacji i wynikają z podpisanej 24 marca 2016 r. umowy pomiędzy Ministrem Rozwoju a Województwem Wielkopolskim. Wsparcie udzielane będzie ze środków Funduszu Spójności i budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.