Konferencja dla gmin "Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce"


Samorząd Województwa Wielkopolskiego kontynuuje współpracę z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej w zakresie wsparcia gmin w przygotowaniu i wdrażaniu działań rewitalizacyjnych. Z tego powodu mamy zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w:

konferencji pt. „Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce”, która odbędzie się 2 marca 2020 r. o godz. 10.00 w Sali Sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34.

To wydarzenie inauguruje kilkunastomiesięczny projekt UMWW w Poznaniu polegający na wzmocnieniu zdolności gmin do programowania i wdrażania działań rewitalizacyjnych.

Przygotowaliśmy dla wielkopolskich gmin (zarówno posiadających program rewitalizacji lub planujących w przyszłości je uchwalić) katalog darmowych spotkań edukacyjnych (warsztatów, szkoleń), konsultacji eksperckich oraz wizyt studyjnych. Oprócz walorów edukacyjnych tego projektu, zależy nam na integrowaniu środowisk zainteresowanych rewitalizacją. O szczegółach poinformujemy podczas konferencji inaugurującej projekt.

Do uczestnictwa w konferencji otwierającej zapraszamy zarówno decydentów, jak i osoby zaangażowane w problematykę rewitalizacyjną w gminie.
Żywiąc nadzieję, że inicjatywa spotka się z Państwa zainteresowaniem, prosimy o dokonanie rejestracji do 28 lutego br. Zapisy i szczegóły: https://wrpo.wielkopolskie.pl/szkolenia/konferencja-rewitalizacja-2-0-w-wielkopolsce

 

Rewitalizacja 2.0 w Wielkopolsce grafika

pdf    drukuj    drukuj