trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

IV Wielkopolski Kongres Kobiet - 07.04.2018

  *WYBORY KOBIET DZIAŁAM, WSPIERAM, MAM WYBÓR, JESTEM SOBĄ!.**

  Pod takimi hasłami odbędzie się IV Wielkopolski Kongres Kobiet. Hasło „Wybory kobiet” odnosi się do kilku kwestii. Po pierwsze, w 2018 r. obchodzimy stulecie wywalczenia praw wyborczych Polek; po drugie, zbliżają się wybory samorządowe; po trzecie, każda z kobiet na różnych etapach życia dokonuje różnych wyborów, nie zawsze łatwych, na przykład związanych z małżeństwem, macierzyństwem, pracą zawodową, rozwojem kariery, czy działalnością społeczną. Tematów do rozmów o wyborach kobiet będzie więc wiele.

  Pytania o ważne w życiu wybory zadane zostaną zarówno polityczkom, aktywistkom, działaczkom społecznym, jak i dziennikarkom, aktorkom oraz sportsmenkom. Posłuchamy Henryki Krzywonos-Strycharskiej, Krystyny Łybackiej, Otylii Jędrzejczak, Doroty Warakomskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej, Joanny Jaśkowiak. Na to kim jesteśmy, jak myślimy, jak działamy, jak żyjemy mają wpływ wcześniejsze pokolenia kobiet, które żmudnie torowały drogę do pełni praw Polek.

  Organizatorzy zapraszają na spotkania z fantastycznymi kobietami i mężczyznami, na panele z ekspertkami/ekspertami i na rozmowy oraz praktyczne porady oraz świetne warsztaty dotyczące takich kwestii jak: „Jak być sobą w szkole?”, „Każda z nas jest sobą – poczuj to w sobie!”, „Kobieta – człowiek tańczący”, „Mistrzowskie motywacje”, „Domowe biznesy” i bardziej specjalistyczny „Naukowy biznes”.

   

  7 kwietnia 2018, Collegium Da Vinci, Aula Artis, ul. Kutrzeby 10, godz. 9:30-19:00

   

   

   


  Galeria zdjęć: