#GaszynChallenge – Urząd Marszałkowski pompował dla Hani z Piły i Sandry z Kalisza


Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz liczna grupa pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odpowiedziała na wyzwanie części Radnych Województwa Wielkopolskiego i 6 lipca wzięła udział w akcji charytatywnej #GaszynChallenge, z myślą o 2 chorych na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynkach - Hani Łączkowskiej z Piły oraz Sandry Wolniak z Kalisza.

Poniżej informacja o dziewczynkach i ich zbiórkach:
www.siepomaga.pl/haneczka 
www.siepomaga.pl/sandra 

Zasady #GaszynChallenge są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają 10 zł na konto zbiórki. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby lub instytucje. Można łamać zasady, ale tylko w górę!

Nominacje Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego to:
• Teatr Wielki w Poznaniu
• Wojciech Kruk – Przewodniczący Wielkopolskiej Rady 30
• Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe

#GaszynChallenge opanował całą Polskę za sprawą Druha Marcina Topora z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie (województwo łódzkie). Strażacy z OSP Gaszyn inicjując challenge, wsparli zbiórkę pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtusia Howisa z Galewic.

 

pdf    drukuj    drukuj