trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

#GaszynChallenge – Urząd Marszałkowski pompował dla Hani z Piły i Sandry z Kalisza

  *Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego oraz liczna grupa pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu odpowiedziała na wyzwanie części Radnych Województwa Wielkopolskiego i 6 lipca wzięła udział w akcji charytatywnej #GaszynChallenge, z myślą o 2 chorych na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynkach - Hani Łączkowskiej z Piły oraz Sandry Wolniak z Kalisza.*

  Poniżej informacja o dziewczynkach i ich zbiórkach:
  www.siepomaga.pl/haneczka 
  www.siepomaga.pl/sandra 

  Zasady #GaszynChallenge są bardzo proste, osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek lub 10 przysiadów. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają 10 zł na konto zbiórki. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować minimum 3 osoby lub instytucje. Można łamać zasady, ale tylko w górę!

  Nominacje Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego to:
  • Teatr Wielki w Poznaniu
  • Wojciech Kruk – Przewodniczący Wielkopolskiej Rady 30
  • Wielkopolskie Stowarzyszenie Sportowe

  #GaszynChallenge opanował całą Polskę za sprawą Druha Marcina Topora z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gaszynie (województwo łódzkie). Strażacy z OSP Gaszyn inicjując challenge, wsparli zbiórkę pieniędzy dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni Wojtusia Howisa z Galewic.

   


  Galeria zdjęć: