Drugi numer bezpłatnego e-magazynu „Nasz Region”


Szukasz aktualnych informacji o tym, jak zmienia się Wielkopolska dzięki Funduszom Europejskim? E-magazyn „Nasz Region” tworzymy z myślą o Tobie.

 

winieta Nasz Region 02W drugim numerze przedstawimy historie liderów społecznych oraz biznesu. Ich działalność nakręca dziś, nie tylko polską gospodarkę, ale także przyczynia się do budowania więzi społecznych. W jaki sposób, ich liderska droga, została wzmocniona przez Fundusze Europejskie? Przeczytaj m. in. reportaż „Przedsiębiorczy liderzy zmian” oraz wywiad „Nie narzekajmy tylko działajmy” z Ewą Gałka – liderką, prezeską PISOP.

W e-magazynie „Nasz Region” można również przeczytać o „Wielkopolskich planach na przyszłą dekadę”, a więc pomysłach na rozwój naszego regionu, jakie padały podczas spotkań poświęconych strategii województwa wielkopolskiego po 2020 roku. Przedstawiamy również „słoneczne gminy”, które realizują z mieszkańcami projekty parasolowe w ramach OZE. Ilustracją do artykułów są materiały filmowe, audio oraz zdjęcia – polecamy!.

I jeszcze jedno. Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś projektu, który zrealizowałaś za pieniądze z WRPO, to nie zwlekaj! Napisz do nas na skrzynkę zmieniamywielkopolske@umww.pl. Przyjedziemy, posłuchamy, napiszemy o Twoim projekcie w następnych numerach „Naszego Regionu”.
Obejrzyj bezpłatny e-magazyn „Nasz Region” http://wrpo.wielkopolskie.pl/e-biuletyn/2018/2/index.html

 

 

 


Galeria zdjęć:

  • Drugi numer bezpłatnego e-magazynu „Nasz Region”
pdf    drukuj    drukuj